Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Pro Plan logo
жінка схиляється над кішкою для поцілунку

Міф про «гіпоалергенних котів»

Читати 2 хв
Pro Plan logo
PRO PLAN®

Існує загальноприйнята думка, що деякі породи котів, особливо безшерсті, є «гіпоалергенними» або «без алергенів», але те, що означає «гіпоалергенний», технічно є «менш» алергенним.

Проблема не в шерсті котів або лупі

Насправді, не існує «гіпоалергенних» котів, однак деякі породи можуть менше линяти і викликати менше реакцій у людей чутливих до алергенів котів. Це пов’язано з основним алергеном котів Fel d 1 (в основному виробляється в слинних і сальних залозах котів).

Під час вилизування цей алерген переноситься на шерсть і шкіру котів та розповсюджується в навколишньому середовищі.

Чи виробляють деякі коти більше або менше fel d 1, ніж інші?

Рівень концентрації алергену залежить від багатьох факторів. Наприклад, у котів, які були кастровані або стерилізовані до статевої зрілості, може бути зменшений рівень вироблення алергену.

Крім того, породи без шерсті (донські та канадські сфінкси, пітерболди, левкої) та коти з короткою кучерявою шерстю (корніш-рекс, девон-рекс) виробляють трохи меншу кількість Fel d 1, і тому набагато простіше підтримувати шкіру цих порід котів у чистоті.

Зменшення алергенів котів у вашому домі за допомогою PRO PLAN® LIVECLEAR®

PRO PLAN® LIVECLEAR® представляє інноваційний безпечний підхід для котів, який забезпечує повнораціонне та збалансоване харчування. Доведено, що цей раціон зменшує кількість алергенів на шерсті та лупі котів в середньому на 47%, починаючи з третього тижня щоденного годування. Коли коти їдять PRO PLAN® LIVECLEAR®, особливий білок, що отримується з яєць, зв’язується з Fel d 1 в слині і нейтралізує його.

PRO PLAN® LIVECLEAR® – це не просто неймовірний прорив в управлінні алергенами котів, це також смачне, повнораціонне та збалансоване харчування, здатне змінити життя.