Ваш улюбленець - наше натхнення.
Pro Plan logo
жінка погладжує свою кішку

Чому людина реагує на різні алергени

Читати 2 хв
Pro Plan logo
PRO PLAN®

Чутливість людей до різної кількості алергенів

Ми, люди, можемо мати чутливість до різної кількості алергенів, і коли всі вони зібрані разом, створюється сумарний ефект, який називається «загальне алергенне навантаження». 

Коли збільшується вплив на людину одного алергену або ряду різних алергенів, поріг чутливості може бути перевищений. Через це може виникати алергічна реакція.

В останні роки спостерігається постійне збільшення кількості людей, які відчувають підвищену чутливість до різних субстанцій, таких як пилок рослин, певні їжа, медикаменти та інші. На сьогоднішній день приблизно 1 з 5 дорослих людей має чутливість на алергени котів на глобальному рівні.

Чи виробляють деякі коти більше або менше FEL D1, ніж інші?

Більшість людей з чутливістю на алергени котів, зазвичай реагують на алерген, відомий як Fel d1, який в основному виробляється в слинних і сальних залозах котів. Під час вилизування цей алерген переноситься на шерсть і шкіру котів та розповсюджується в навколишньому середовищі на шерсті та лупі.

Оскільки частинки Fel d 1 дуже малі, їх легко можна перенести на одяг, і в результаті, алергени можуть потрапляти скрізь. Висока кількість Fel d 1 виявлена навіть у будинках без котів, громадському транспорті та офісних будівлях.

Зменшення алергенів котів у вашому домі за допомогою PRO PLAN®LIVECLEAR®

Незважаючи на все це, багато власників з чутливістю на алергени котів, борються зі своїми симптомами та продовжують жити зі своїм улюбленцем, в той час, як самі знаходяться в зоні ризику.

PRO PLAN® LIVECLEAR® представляє інноваційний безпечнй підхід для котів, який забезпечує повнораціонне та збалансоване харчування. Доведено, що цей раціон зменшує кількість алергенів на шерсті та лупі котів в середньому на 47%, починаючи з третього тижня щоденного годування. Коли коти їдять корм PRO PLAN®LIVECLEAR®, особливий білок, що отримується з яєць, зв'язується з Fel d 1 в слині і нейтралізує його.

PRO PLAN®LIVECLEAR®–це безпечний та ефективний підхід для зменшення кількості алергенів котів. Це також смачне, повнораціонне та збалансоване харчування, здатне змінити життя.