Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.

Ласкаво просимо на сторінку вибору породи кота

Не важливо, чи ви точно знаєте, які саме породи вам подобаються, чи вам потрібна порада. Ми з радістю допоможемо вам знайти чотирилапого друга, який стане для вас ідеальним компаньйоном.

Якщо ви вже знаєте, яку породу хотіли б, знайдіть її в нашій Бібліотеці порід котів.

cat
Paws

Пошук породи саме для вас

Ми, працівники Purina, вважаємо, що зв'язок між людьми та домашніми тваринами допомагає зробити суспільство кращим. Якщо у вашому домі оселиться кішка, це може означати веселе й повноцінне життя разом. Але заради себе і свого улюбленця саме ви відповідальні за те, щоб знайти ідеальну породу.

cat
Paws

Менше запитань, більша точність

У Purina працюють експерти в усіх сферах: з питань харчування, здоров'я й поведінки домашніх улюбленців. Тому ми ставимо саме ті запитання, що допоможуть отримати точний результат.

cat
Paws

Породисті й безпородні коти

Більшість котів — безпородні. Це результат схрещення кількох чистокровних порід, що часто відбувалося впродовж багатьох поколінь. Через невідомий родовід характер безпорідних котів більше залежить від виховання, ніж від їхньої природи. Тому наш інструмент вибору котів призначений для чистокровних порід.

cat
Paws

Більший вибір і гнучкість

Ми добре розуміємо, що зв'язок між кожною людиною й домашньою твариною відрізняється залежно від характеру людини. Тому ми покажемо, які породи згідно з вашими відповідями підходять вам найкраще, а які можуть не підійти. Може так статися, що ваш ідеальний супутник на папері не повністю вам підходить у реальному житті. Але ми сподіваємося, що цей інструмент скерує вас у правильному напрямі.

Якщо ви вже знаєте, яку породу хотіли б, знайдіть її в нашій Бібліотеці порід котів.