Ваш улюбленець - наше натхнення.
Собака та кішка на колінах власника

Хто ми

Піклуємось про домашніх тварин та про тих, хто їх любить.​

Ми впевнені, що разом із домашніми тваринами життя стає кращим.​

Це розуміння було притаманне нашому бізнесу від самого моменту виникнення бренду PURINA®, який створив Вільям Х. Данфорт ще 1904 року. Цю думку ми вкладаємо в усе те, що ми робимо та в продукти, які виготовляємо по всьому світу.

Дізнатися більше

Жінка і собака біля ноутбука
Наша історія, мета та люди
Створення яскравішого життя для домашніх тварин та для тих, хто їх любить – це те, що ми робимо найкраще та саме чому ми існуємо.
Жінка обнімає кота
Наша філософія харчування
З нашою сильною та великою глобальною командою експертів у харчуванні, ветеринарів та спеціалістів у поведінці тварин, ми виконуємо місію підняття планки у якості харчування для тварин.
Інгредієнти
Кожен інгредієнт має значення
Ми ретельно відбираємо інгредієнти для харчування котів та собак, що допомагають підтримувати кращу якість життя вашого улюбленця.
Purina Institute та інновації
Purina Institute та інновації у науці
З самого моменту свого створення, Purina® є лідером у інноваціях в харчуванні для тварин. Наша мета – допомогти собакам і кішкам жити краще та довше життя.
Liveclear продукт
Надано
PRO PLAN®

Інноваційний підхід до зниження кількості алергенів у котів

Ми вважаємо, що ніщо не повинно стояти між вами і вашою кішкою. Навіть алергія. Відкрийте для себе різницю, яку наш асортимент Pro Plan® Liveclear® може принести у вашу рутину управління алергенами - щоб зблизити вас і вашу кішку.

Чоловік і собака бігають по пляжу
Наш внесок
Наш внесок
Від залучення домашніх тварин в офіси та роботи над безвідходним майбутнім, до підтримки місцевих благодійних партнерів та проведення нашої щорічної премії BetterwithPets, ми зосереджені на досягненні наших зобов'язань перед домашніми тваринами та їхніми сім'ями, суспільством та середовищем, в яких ми працюємо.
Наші бренди

Ми пишаємося тим, що робимо найпопулярніші та якісні бренди кормів для домашніх тварин. Ми постійно працюємо над просуванням науки про здоров'я та харчування домашніх тварин. Підтримуйте здоров’я та благополуччя свого улюбленця разом з Purina®.

Кошеня з лапками догори спить на ногах власника

Зв'яжіться з нами

Команда консультантів Лінії Турботи Purina® відповість на всі ваші запитання про вашого улюбленця. Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом. ​

Лінія Турботи працює з 8:30 до 21:00 у будні дні та з 9:00 до 18:00 у вихідні.​