Ваш улюбленець - наше натхнення.
Cat Chow®
Cat Chow®

Відкрийте для себе асортимент Cat Chow®

Допомагаємо захищати Вашого улюбленця

Cat Chow® - Харчування з урахуванням спеціальних потреб вашого кота

Експертиза

ЕКСПЕРТИЗА З 1926 РОКУ​.
* У 1926 році Ralston-Purina (Ралстон-Пуріна) відкрила перший центр для розробки та дослідження продуктів харчування для домашніх тварин.

Натуральний пребіотик

З НАТУРАЛЬНИМ ПРЕБІОТИКОМ.
Містить цикорій, який має пребіотичні властивості та допомагає поліпшити баланс мікрофлори кишечника та підтримує травлення вашого улюбленця**
**у сухих кормах CAT CHOW® (КЕТ ЧАУ).

50% протеїнів

50% ПРОТЕЇНІВ.
Формула CAT CHOW® (КЕТ ЧАУ) ретельно створювалася, аби 50%*** протеїнів у складі від загальної кількості протеїнів були тваринного походження. 
***у сухих кормах CAT CHOW® (КЕТ ЧАУ).

Європейський союз

ВИРОБЛЕНО В ЄВРОПІ.

Без барвників

ІЗ ВМІСТОМ НАТУРАЛЬНИХ ІНГРЕДІЄТІВ.
Без додавання штучних барвників.

Якість

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ​.
Ми щодня проводимо сотні перевірок якості на наших заводах, щоб ви отримували високу якість, яку очікуєте. Завжди!

Улюблений смак

УЛЮБЛЕНИЙ СМАК​.
Той самий улюблений смак, який полюбив ваш кіт.

Відкрийте асортимент сухих кормів Cat Chow®

Завдяки смачним, 100% повнораціонним, збалансованим рецептурам та новій формулі, в якій 50%* протеїнів в сухих кормах складає тваринний білок, наша їжа розроблена відповідно до потреб вашого кота. Знайдіть харчування, яке підходить саме вам, обираючи з нашого асортименту для кошенят, дорослих, стерилізованих котів або для особливих потреб. ​

*від загальної кількості протеїнів.

Відкрийте асортимент консервованих кормів Cat Chow®

Спираючись на наш досвід у галузі харчування котів з 1926 року, ми розробили повнораціонний, збалансований корм Purina® CAT CHOW®, який містить все необхідне для того, щоб ваш кіт мав повноцінне та здорове життя.  Знайдіть харчування, яке підходить саме вам, обираючи з нашого асортименту для кошенят, дорослих, стерилізованих котів або для особливих потреб.

Cat Chow® тут, щоб допомогти вам оберігати тих, кого ви найбільше любите. Завдяки смачним, 100% повнораціонним, збалансованим рецептурам та новій формулі, в якій 50% від загальної кількості протеїнів в сухих кормах складає тваринний білок, наша їжа розроблена відповідно до потреб вашого кота. Тож, як ваш надійний партнер у харчуванні, ми допоможемо вам надавати йому такий чудовий догляд зсередини, як і ви зовні!