Ваш улюбленець - наше натхнення.
Purina One
Purina ONE®

PURINA ONE® для котів

Ассортимент забезпечує високоякісне харчування харчування для різних життєвих етапів та особливих потреб кота.

Корми PURINA ONE® створені на основі інноваційних розробок в галузі харчування для тварин та багаторічного досвіду в сфері догляду за домашніми тваринами. Цей унікальний досвід у поєднанні з високоякісними та смачними інгредієнтами дозволив нам створити якісні збалансовані раціони, що допомагають підтримувати здоров'я Вашого кота сьогодні та завтра.

Ви, звичайно, знаєте, що кішки мають природну здатність тримати баланс. Але чи знаєте ви, що збалансований мікробіом кишечника має важливе значення для їх загального здоров’я та самопочуття? Високоякісне харчування PURINA ONE® Bifensis® допомагає захистити мікробіом кишечника вашої кішки та сприяє зміцненню її імунної системи. А коли кішка здорова всередині, це можна помітити зовні.

Раціони для різних життєвих етапів та особливих потреб кота

Наша формула Bifensis®

Асортимент сухого корму, спеціально розроблений для задоволення потреб вашої кішки в будь-якому віці та стилі життя. PURINA ONE® Bifensis® — це особлива харчова формула, що містить цикорій — пребіотик, який сприяє балансу корисних та шкідливих бактерій в кишечнику, а також лактобацили — специфічні  функціональні бактерії, які сприяють зміцненню її імунної системи зсередини. А коли кішка здорова всередині, це можна помітити зовні.

Вологий* корм

Цей тип корму, завдяки своїй рецептурі, є смачним рішенням підтримки мікробіому кишечника та здоров’я вашої кішки.

*Консервовані корми PURINA ONE® для котів відносять до вологих кормів.

Dual Nature™ зі Спіруліною: харчування від експертів, яких надихнула сама природа.

Тепер і Ваш кіт зможе відчути переваги натуральної спіруліни у своєму раціоні. Спіруліна - це синьо-зелені водорості, які ростуть у теплих водах субтропічних та тропічних регіонів світу і мають харчовий потенціал, ретельно збалансований самою природою. З-поміж усіх переваг, включаючи антиоксидантні властивості, Спіруліна, що входить до складу PURINA ONE® Dual Nature™ здатна підтримувати імунну функцію вашої кішки.

Спробуйте раціони для різних життєвих етапів та особливих потреб кота

Перегляньте наш асортимент:

Розроблені ветеринарами та дієтологами Purina®, сухі раціони Purina ONE® з вмістом високоякісних інгредієнтів допомагають підтримувати здоров’я Вашого кота сьогодні і завтра.

Використання підходу Балансу Мас

Ми вважаємо, що наша відповідальність — допомогти зменшити залежність від первинного пластику під час виробництва нашої упаковки. Баланс Мас дозволяє нам відстежувати кількість використаного переробленого пластику, і потім змішувати його з первинним пластиком для створення нової упаковки. Використання переробленого пластику допомагає зменшити кількість пластикових відходів і зробити внесок у циркулярну економіку.

3 тижні - видимий результат!

Здійсніть видимі зміни у здоров’ї вашої кішки лише за 3 тижні.​
Гарний апетит з 1-го дня.​
Високий рівень енергії з 1-го тижня.​
Покращене травлення з 2-го тижня.​
Блискуча шерсть і яскраві очі з 3-го тижня.​
Тож вперед... почніть годувати вашу кішку кормом PURINA ONE® вже сьогодні. І ви будете здивовані різницею вже за 3 тижні.

Змішане годування: мікс, якому можна довіряти

Почніть міксувати сухий та вологий* корми PURINA ONE®,  так ваша кішка отримає харчування, якому ви довіряєте, і смак, який їй сподобається. PURINA ONE® - мікс, якому можна довіряти.​

*Консервовані корми PURINA ONE® для котів відносять до вологих кормів.