Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Pro Plan жовтий лабрадор
PRO PLAN®

Дізнайтеся більше про раціони PRO PLAN® для собак

Раціони PRO PLAN® розроблені з урахуванням особливих потреб вашого улюбленця. Підберіть корм, який підійде саме йому.

Ми віримо, що правильне харчування – це основа для здорового та щасливого життя Вашого собаки. 

Саме тому PRO PLAN® є впевненим вибором для тих, хто хоче годувати свого собаку раціоном, розробленим на основі наукових досліджень від виробника із більш ніж 90-річним досвідом.​

Усі раціони PRO PLAN® розроблені із використанням високоякісних інгредієнтів і забезпечують ефективне засвоєння поживних речовин і мають ряд спеціалізованих переваг на кожному етапі життя – від підтримки імунітету у цуценят до сприяння когнітивному розвитку у старших собак.

Pro Plan для цуценят
Наші раціони
PURINA® PRO PLAN® для цуценят
Спеціально розроблені ветеринарами та дієтологами Purina® раціони PRO PLAN® для цуценят допомагають їм отримати найкраще на початку їхнього життя. Раціони PRO PLAN® для цуценят, які мають у своєму складі молозиво, допомагають підтримувати природний захист цуценят.​
Pro Plan жовтий лабрадор на чорному фоні
Наші раціони
PRO PLAN® ​для дорослих собак
Асортимент сухих раціонів для дорослих собак спеціально розроблено з використанням високоякісних інгредієнтів: від харчування, яке допомагає підтримувати здоров’я суглобів собак для активного способу життя до раціонів для собак, що допомагають зберігати їх шерсть блискучою і забезпечують хороший догляд за зубами.
Такса дивиться вправо
Наші раціони
PRO PLAN ® для собак похилого віку
Коли собаки стають старшими, їх необхідно годувати раціонами, які спеціально розроблені для їх золотого віку. Завдяки спеціальному поєднанню поживних речовин PRO PLAN допомагає Вашому собаці залишатися максимально жвавим, пильним та інтерактивним, підтримуючи його розумову гостроту та чуйність.

Відкрийте асортимент Pro Plan ® для собак:

Використовуючи потужність науки

Для нас, саме ви робите найважливіший внесок у благополуччя своєї домашньої тварини. Ось чому ми прагнемо поділитися своїм досвідом у сфері харчування та догляду за домашніми тваринами.​

Ми наполегливо працюємо над тим, щоб зрозуміти проблеми зі здоров’ям домашніх тварин, які найбільше важливі для вас, і тому наше дослідження зосереджується на тих сферах, які найбільше змінюють життя собак та їхніх власників.

Дієтичні корми PRO PLAN® для собак

Дієтичні корми PRO PLAN® для собак  допомагають ветеринарним лікарям забезпечувати поживну підтримку при певних розладах здоров'я у собак. Ці дієтичні раціони та супутні продукти дозволяють ветеринарам посилити ефективність загальних протоколів лікування за допомогою цільових, науково обґрунтованих і перевірених формул.