Ваш улюбленець - наше натхнення.
Чоловік і собака бігають по пляжу

Наш вплив

Ми прагнемо забезпечити людей та їхніх домашніх тварин здоровішим та щасливішим життям, допомагаючи розвивати процвітаючі спільноти та керуючи ресурсами для майбутнього.

Landscape infograpic

Де ми впливаємо

Люди, родини та домашні тварини

Кожен власник домашнього улюбленця хоче, щоб його улюбленець мав довге, здорове та щасливе життя. Як провідна компанія в категорії догляду за тваринами, ми постійно прагнемо підвищувати стандарти харчування, здоров’я та благополуччя домашніх тварин.

Спільноти

Оскільки ми віримо, що зв’язок між домашніми тваринами та людиною дає багато переваг, ми щодня працюємо над тим, щоб відстоювати роль домашніх тварин у суспільстві, створюючи відчутні рішення для створення багатшого життя для домашніх тварин і людей, які їх люблять.

Планета

У співпраці з нашими партнерами та зацікавленими сторонами, ми працюємо над досягненням сталого використання природних ресурсів та нульового впливу на навколишнє середовище в нашій діяльності.

Дізнайтесь більше

Жінка тримає кішку
Наш вплив
Наші зобов’язання
Ми прагнемо покращити життя домашніх тварин і тих, хто їх любить, тому ми взяли на себе 6 зобов’язань, які потрібно виконати до 2030 року.
Рудий кіт у ветеринара
Наш вплив
Наші благодійні партнери
Ми пишаємося тим, що підтримуємо провідні благодійні організації, які захищають домашніх тварин та пропагують їх як терапевтичних супутників для людей.
Жінка з біглем працює за комп'ютером
Наш вплив
Улюбленці на роботі
Ми хочемо допомогти зробити робочі місця, куди можна приводити своїх домашніх тварин, доступними для всіх.
Приз з тваринами краще з жінкою та собакою
Наш вплив
Нагорода Better With Pets
Ми знаємо, що домашнім тваринам і людям разом краще, тому ми співпрацювали з Ahsoka, щоб створити нагороду Better with Pets.
Сталість

Ми працюємо над екологічним майбутнім і взяли на себе глобальне зобов’язання, що до 2025 року 100% нашого пакування буде повторно використовуватися або перероблятися.

Знайомство з Purina

Кіт та пес на колінах у власниці
Знайомство з Purina
Про нас
Ми віримо, що коли люди і домашні тварини зближуються, життя стає багатшим. Ця віра зараз лежить в основі всього, що ми робимо, і продуктів, які ми виробляємо по всьому світу.
Жінка і пес біля лептопу
Знайомство з Purina
Ваші запитання мають значення
Ваші запитання щодо наших продуктів, діяльності та впливу на планету важливі для нас, оскільки ми віримо, що прозорість може надати споживачам можливість робити вибір, який буде ще більш інформованим.
Кошеня з лапками догори спить на ногах власника

Зв'яжіться з нами

Команда консультантів Лінії Турботи Purina® відповість на всі ваші запитання про вашого улюбленця. Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом. ​

Лінія Турботи працює з 8:30 до 21:00 у будні дні та з 9:00 до 18:00 у вихідні.​