Ваш улюбленець - наше натхнення.
Felix кіт визирає крізь розірвану стіну
Felix®

Переглянути асортимент Felix®

Відкрийте для себе неймовірний асортимент кормів і ласощів для котиків.

ЯК ДОБРЕ БУТИ КОТОМ!​

Ваш кіт заслуговує на те, щоб кожен його день був найкращим. А це означає смачний раціон від Felix®. Широкий асортимент апетитних страв та текстур повнораціонного корму Felix® на 100% задовольняє щоденні потреби вашого кота.​
Зрештою, все що потрібно котику для щастя –  це сім’я, веселощі та Felix®.
Як добре бути котом!

Ознайомтесь з нашим асортиментом:

Порадуйте свого кота широким асортиментом страв. Від апетитних шматочків в желе чи соусі до смачного супу або хрумких ласощів. Як добре бути котом!

Felix® DUO (Фелікс Дуо) - це лінійка кормів для котів, де поєднуються два смаки в одному кормі. Це може бути комбінація м'яса і риби, птиці та морепродуктів або інші варіанти, що допомагають забезпечити різноманіття у раціоні вашого котика. Також Felix® DUO (Фелікс Дуо) містить оптимальний баланс вітамінів, мінералів та інших важливих поживних речовин.

Felix® (Фелікс) Суп - це корм для котів, що поєднує в собі ніжні шматочки м'яса чи риби в ароматному бульйоні, що не тільки смачно, але й допомагає підтримувати оптимальний рівень гідрації в організмі котика.

Кожен господар знає, як приємно час від часу потішити свого пухнастого друга особливими ласощами. 
Особливості ласощів Felix® (Фелікс):
1.    Незалежно від того, чи ваш кіт віддає перевагу м'ясу, рибі чи птиці, в асортименті ласощів Felix® (Фелікс) ви обов'язково знайдете щось особливе для нього.
2.    Упаковка ласощів розроблена таким чином, щоб вам було зручно відміряти необхідну порцію.
3.    Ласощі Felix® (Фелікс) містять вітаміни А, D3, Е та Омега-6 жирні кислоти для здоров'я вашого котика.

Кіт Felix поруч з мискою та упаковками супу
Додатковий раціон
Felix® Суп для котів– це перша страва з великою кількістю соусу та шматочками м'яса. Додатковий консервований корм для дорослих котів.
Кіт Felix поруч упаковкою ласощів
Час перекусити
Ласощі Felix® Party Mix® – це додатковий сухий корм для котів, що стане смачним доповненням до щоденного раціону. Він допоможе господарям тішити улюбленця тоді, коли цього захочеться.
Felix Фантастік
Основний раціон
Кожна страва Felix® Fantastic – складається з ніжних шматочків, що відмінно поєднуються з ароматним желе, задля справжньої насолоди вашого котика.