Ваш улюбленець - наше натхнення.
Pro Plan logo
догляд за довгошерстою кішкою

Правда про алергени котів

Читати 2 хв
Pro Plan logo
PRO PLAN®

Зазвичай люди можуть мати чутливість до різної кількості алергенів, і коли вони всі зібрані разом, створюється сумарний ефект, який називається «загальне алергенне навантаження». Коли збільшується вплив на людину одного алергену або ряду різних алергенів, поріг чутливості може бути перевищений. Через це може виникати алергічна реакція. 

Як спрацьовує реакція чутливості

Більшість людей, чутливих до алергенів котів, зазвичай реагують на алерген, відомий як Fel d 1, який в основному виробляється в слинних і сальних залозах котів. Під час вилизування цей алерген переноситься на шерсть і шкіру котів та розповсюджується в навколишньому середовищі на шерсті та лупі.

Не шерсть котів і лупа викликають алергію

Оскільки частинки Fel d 1 дуже малі, їх легко можна перенести на одяг, і в результаті, алерген може потрапляти скрізь. Висока кількість Fel d 1 виявлена навіть у будинках без котів, громадському транспорті та офісних будівлях.

Незважаючи на все це, багато власників з чутливістю до алергенів котів борються зі своїми симптомами та продовжують жити зі своїм улюбленцем, в той час, як самі знаходяться в зоні ризику.

Зменшення котячих алергенів у вашому домі за допомогою PRO PLAN® LIVECLEAR®

PRO PLAN® LIVECLEAR® представляє інноваційний безпечний підхід для котів, який забезпечує повнораціонне та збалансоване харчування. Доведено, що цей раціон зменшує кількість алергенів на шерсті та лупі котів в середньому на 47%, починаючи з третього тижня щоденного годування.

Коли коти їдять корм PRO PLAN® LIVECLEAR®, особливий білок, що отримується з яєць, зв'язується з Fel d 1 в слині і нейтралізує його.

Корм для котів PRO PLAN® LIVECLEAR® не призначений замінити інші стратегії зменшення алергенів, але додає ще один захід, який може допомогти зменшити алергенне навантаження в домі, де мешкає кіт. Це також смачне, повнораціонне та збалансоване харчування, здатне змінити життя.