Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Pro Plan
PRO PLAN®

Дізнайтеся більше про раціони PURINA® PRO PLAN®

Раціони PRO PLAN® розроблені з урахуванням особливих потреб вашого улюбленця. Підберіть корм, який підійде саме йому.

Вже більше 90 років спеціалісти Purina® (Пуріна) досліджують нові інноваційні способи покращення життя котів і собак завдяки силі харчування. Лінійка кормів PURINA® PRO PLAN® (Пуріна Про План) була створена для того, щоб зробити доступними свої останні розробки власникам домашніх тварин у будь-якому місці світу.​

Ми віримо, що гарне харчування є відправною точкою для гарного здоров'я, тому кожен повнораціонний корм Purina® гарантовано забезпечить 100% основних поживних речовин, яких потребують домашні тварини.​

За допомогою наших кормів PURINA® PRO PLAN® (Пуріна Про План) ми забезпечуємо навіть більше ніж просто відмінне харчування. Завдяки збалансованому вмісту поживних речовин для задоволення харчових потреб різних домашніх тварин на кожному етапі життя, лінійка кормів PURINA® PRO PLAN® (Пуріна Про План) забезпечує оптимізоване харчування, дозволяючи власникам надавати своїм домашнім улюбленцям підтримку їх довгострокового благополуччя та здоров'я.

Pro Plan жовтий лабрадор
PRO PLAN® ДЛЯ СОБАК
Ми віримо, що харчування є основою довгострокового здоров’я та благополуччя собаки. Для нас вдосконалення харчування вашої собаки – це робота всього життя.
Pro Plan для котів
PRO PLAN® ДЛЯ КОТІВ
Раціони PRO PLAN® для котів містять передові,​ повнораціонні та збалансовані формули, створені з використанням результатів наукових досліджень​ підтримуючи тривале та здорове життя вашого улюбленця.