Ваш улюбленець - наше натхнення.
Дівчина біжить з собаками

Наші зобов'язання

Харчування - в основі нашої роботи, але це не все, що ми робимо. Ми зобов'язуємося зробити все можливе для кращого майбутнього улюбленців, людей, які їх люблять та нашої планети. Саме тому ми зосереджені на досягненні наших 6 зобов’язань, які пов'язані з ініціативами для домашніх тварин, суспільства та навколишнього середовища.

Як ми виконуємо зобов'язання

Наші зобов’язання були сформовані власниками домашніх тварин, ветеринарами, лідерами громадської думки в галузі, експертами зі сталого розвитку та тими, хто відповідає за добробут домашніх тварин. Вони формуватимуть те, як ми ведемо бізнес як компанія, і те, як ми діємо як окремі особи, зараз і в майбутньому. Подивіться та ознайомтеся з нашими зобов’язаннями щодо домашніх тварин, суспільства і навколишнього середовища.

Інфографіки миска і рослини
Втілювати інновації з використанням регенеративних практик землеробства
Ми віримо в інноваційне харчування для покращення здоров’я та благополуччя домашніх тварин. Але ми також віддані нашому шляху по використанню інгредієнтів, що отримані в результаті регенеративних практик землеробства.
Інфографіки тваринний слід і будинок
Сприяти пошуку власників для безпритульних тварин
У Purina ми віримо, що кожна домашня тварина заслуговує на люблячий дім. Ось чому ми співпрацюємо з організаціями, які підтримують адопцію домашніх улюбленців по всій Європі.
Інфографіка виховання домашніх тварин
Популяризувати програми, присвячені відповідальному відношенню до домашніх улюбленців
Завдяки цьому зобов’язанню ми хочемо допомогти навчити власників домашніх тварин, надаючи точну експертну інформацію та поради.
Інфографіки лапа тварини всередині серця
Сприяти здоров'ю людей шляхом посилення взаємодії між людиною та домашніми тваринами
Ми віримо, що сила зв’язку між домашніми улюбленцями та людиною може допомогти покращити здоров’я та добробут людей, а ще зробити кращим життя пухнастиків.
Безвідходне майбутнє інфографіки
Сприяти майбутньому без відходів
Ми працюємо над тим, щоб покращити придатність нашої упаковки до вторинної переробки та інтегрувати нові рішення для циклічних інгредієнтів.
Світ інфографіки та рослини
Сприяти застосуванню регенеративних підходів у користуванні ґрунтами та океанами
Ми працюємо так, щоб грунти та океани мали змогу відновлюватися.

Зобов'язання, які мають значення - як все починалось

Ще з 2016 року ми зібрали думки та досвід власників домашніх тварин, ветеринарів, експертів зі сталого розвитку та тих, хто відповідає за добробут домашніх тварин, та визначили сфери, де ми могли б зробити свій внесок і допомогти пухнастим улюбленцям, суспільству та навколишньому середовищу. Саме це посприяло формуванню нашим першим 10 зобов’язанням Purina в суспільстві.

В 2022 році ми раді поділитися з вами нашими новими 6 зобов’язаннями Purina, які допоможуть нам розширити сферу діяльності та досягти нових цілей.
Дізнайтеся нижче про досягнуті результати по нашим першим 10 забов'язанням Purina.

Наші попередні 10 зобов’язань Purina в суспільстві
Наші перші 10 зобов'язань Purina в суспільстві
Ми запустили наші першіі зобов’язання ще у 2016 році, вони були відомі як - 10 зобов’язань Purina в суспільстві. Ми відслідковували нашу ефективність та досягнення, і ви можете дізнатися більше за посиланням нижче.
Purina у звіті про суспільство 2020
Наші досягнення за 2020 рік
У 2021 році ми опублікували наш останній звіт про Purina в суспільстві, враховуючи наші досягнення до кінця 2020 року. Це звіт, у якому докладно описано роботу та тематичні дослідження, пов’язані з нашими попередніми 10 зобов’язаннями Purina в суспільстві.