Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Кіт озирається через плече

Наша наука

Історія інновацій протягом багатьох років.

Зосередженість компанії Purina® на науці про харчування домашніх тварин і на тому, як вона може відігравати важливу роль у здоров’ї домашніх тварин, охоплює майже століття, завдяки проривам, які змінили стандарти галузі.

Хоча знайти інформацію про харчування домашніх тварин ніколи ще не було так просто, може бути складно знайти достовірну інформацію . Тож у 2018 році компанія Purina® запустила Інститут Purina – глобальний рупор, який ділиться наукою про харчування з ветеринарами та лідерами наукових думок, щоб допомогти домашнім тваринам жити краще та довше.

Інститут Purina ділиться новаторськими дослідженнями понад 500 вчених і експертів з догляду за домашніми тваринами компанії Purina®, які працюють у розгалуженій мережі з восьми науково-дослідних установ по всьому світу. Команда досліджень і розробок компанії Purina не має собі рівних за своїми розмірами та охоплює широкий спектр спеціальностей, включаючи дієтологів, ветеринарів, спеціалістів із поведінки тварин, імунологів, хіміків, молекулярних біологів, вчених в галузі харчових продуктів, експертів із смакових якостей та спеціалістів з геноміки та біоінформатики.

 

Ми абсолютно впевнені стосовно цього. Ми ніколи не закінчимо. Ми ніколи не вивчили достатньо, і ніколи не дізнаємось достатньо. Тому ми постійно намагаємося досягти покращення благополуччя улюбленця.

Ден Сміт, віце-президент і глобальний керівник відділу досліджень і розробок. Nestlé Purina®.

Будучи частиною Nestlé, найбільшої в світі компанії, що займається харчовими продуктами та харчуванням, відкривається багато можливостей для вивчення зв’язків між здоров’ям домашніх тварин і людини. Ділившись досвідом між нашими науковими командами, Інститут Purina вже зміг застосувати ключові знання в таких областях, як застосування пробіотиків та в області зниження когнітивних функцій тварин.

Щоб дізнатися більше про передові роботи Purina® та вивчити величезну кількість наукових ресурсів, доступних через Інститут Purina, відвідайте сайт www.purinainstitute.com

Наша наукова спадщина

Кошеня з лапками догори спить на ногах власника

Зв'яжіться з нами

Команда консультантів Лінії Турботи Purina® відповість на всі ваші запитання про вашого улюбленця. Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом. ​

Лінія Турботи працює з 8:30 до 21:00 у будні дні та з 9:00 до 18:00 у вихідні.​