Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Pro Plan для котів
PRO PLAN®

Відкрийте раціони​ PRO PLAN® для котів

Кожен раціон повнораціонних кормів PRO PLAN® гарантовано забезпечує 100% необхідних поживних речовин, які потребує ваш кіт.

Відкрийте зміни, які може створити правильне харчування.

Вже більше 90 років спеціалісти Purina® (Пуріна) досліджують нові інноваційні способи покращення життя котів і собак завдяки силі харчування. Лінійка кормів Purina® PRO PLAN® (Пуріна Про План) була створена для того, щоб зробити доступними свої останні розробки власникам домашніх тварин у будь-якому місці світу.​

Ми віримо, що гарне харчування є відправною точкою для гарного здоров'я, тому кожен повнораціонний корм Purina® гарантовано забезпечить 100% основних поживних речовин, яких потребують домашні тварини. ​​

За допомогою наших кормів Purina® PRO PLAN® (Пуріна Про План) ми забезпечуємо навіть більше ніж просто відмінне харчування. Завдяки збалансованому вмісту поживних речовин для задоволення харчових потреб різних домашніх тварин на кожному етапі життя, лінійка кормів Purina® PRO PLAN® (Пуріна Про План) забезпечує оптимізоване харчування, дозволяючи власникам надавати своїм домашнім улюбленцям підтримку їх довгострокового благополуччя та здоров'я.

Liveclear
Надано
PRO PLAN®

Зустрічайте ​PRO PLAN® LIVECLEAR®

Перший в історії корм для котів, створений для зниження рівня алергенів на шерсті та лупі котів в середньому на 47%* починаючи з 3-го тижня безперервного годування.​

*Сат'ярадж Е. Ім'юніті Інфламейшн енд Дізіс. 2019; 7(2):68-73.

Pro Plan для кошенят
Наші раціони​
PRO PLAN® ​для кошенят
Наш асортимент раціонів для кошенят містить усі поживні речовини для підтримки їхнього розвитку, щоб вони отримали найкращий старт у житті та реалізували свій повний потенціал під час першого року життя.
Pro Plan для котів
Наші раціони
PRO PLAN® ​для дорослих котів
Асортимент раціонів для дорослих котів містить розроблений комплекс інгредієнтів для забезпечення здорового функціонування організму у дорослому віці.
Pro Plan для стерилізованих котів
Наші раціони
PRO PLAN® ​для cтерилізованих котів
Повнораціонне та збалансоване харчування з урахуванням потреб стерилізованих котів. Кожен раціон розроблений з використанням наукових знань для підтримки здоров’я сечовидільної системи та оптимальної ваги тіла.

Відкрийте асортимент PRO PLAN® для котів:

Спеціально розроблені формули PRO PLAN® (Про План) для кошенят, забезпечують вашого крихітного шукача пригод усім необхідним протягом першого року життя. Кожен рецепт складається з необхідної суміші вітамінів для підтримки природного захисту та з високим рівнем білку для підтримки здорового росту м’язів і кісток.

Purina® PRO PLAN® (Пуріна Про План) для дорослих котів включає сухий корм, з формулою Renal Plus, що сприяє нормальному функціонуванню нирок, а також включає сухий корм з формулою Vital Functions - для підтримки ключових функцій організму (мозку, імунної системи, нирок).​

Стерилізовані коти мають свої особливості метаболізму. Раціон для стерилізованих котів враховує ці особливості, допомагаючи підтримувати оптимальну вагу та здоров'я сечовивідних шляхів.

Деякі коти можуть мати проблеми з травленням або чутливість шкіри. Раціони PRO PLAN® (Про План) містять особливі інгредієнти для контролю чутливої травної системи у котів або для підтримки здоров'я шкіри та шерсті.

Для тих, хто має алергію, PRO PLAN® (Про План) пропонує спеціальний раціон, що сприяє зменшенню кількості алергенів на шерсті вашого улюбленця, дозволяючи вам насолоджуватися спільним часом з котом без неприємних симптомів алергії.

Використовуючи силу науки

Для нас, саме ви робите найважливіший внесок у благополуччя своєї домашньої тварини. Ось чому ми прагнемо поділитися своїм досвідом у сфері харчування та догляду за домашніми тваринами. ​

Ми наполегливо працюємо над тим, щоб зрозуміти проблеми зі здоров’ям домашніх тварин, які найбільше важливі для вас, і тому наше дослідження зосереджується на тих сферах, які найбільше змінюють життя котів та їхніх власників.

Ветеринарні дієти PRO PLAN® для котів

Ветеринарні дієти PRO PLAN® були спеціально розроблені, щоб допомогти ветеринарним лікарям забезпечити поживну підтримку при певних розладах здоров'я у котів. Дієтичні корми PRO PLAN® та супутні продукти дозволяють ветеринарам підвищити ефективність загального протоколу лікування за допомогою цільових, науково обґрунтованих і перевірених формул.

Pro Plan лого