Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Жінка розмовляє з бульдогом

Наша філософія харчування

Кожен улюбленець заслуговує на відмінне харчування.

Ми починаємо з уявлення світу, де домашні тварини живуть щасливо та довше, і навіть найскладніші проблеми зі здоров’ям можна ефективно вирішити за допомогою харчування.

Керуючись цим баченням і непохитною пристрастю до домашніх тварин, ми використовуємо більш ніж 90 років нашого наукового досвіду в галузі харчування, фізіології та поведінки домашніх тварин, щоб зробити нові відкриття та розширити кордони, створюючи харчові рішення, які мають суттєві зміни. Наша робота - уявити неможливе та розкрити силу харчування, щоб допомогти всім домашнім тваринам жити краще та довше.

Ця філософія впливає на рішення, які ми приймаємо, і на переконання, які керують нами щодня.

Ці переконання:

1. Відмінне харчування має бути доступним всім собакам та котам

Ми вважаємо, що відмінне харчування повинно бути доступним для всіх собак і кішок у всьому світі. Тому ми пропонуємо широкий асортимент продукції, що дозволяє власникам домашніх тварин вибрати корм, який підходить саме їх улюбленцям. Ми хочемо, щоб кожен власник тварини відчував упевненість у тому, що його корм для тварин відповідає або перевищує нормативні та галузеві стандарти, але ми також хочемо, щоб кожен власник тварини відчував упевненість, що він зробив правильний вибір.

2. Харчування починається з розуміння поживних речовин, не тільки інгредієнтів

Ми віримо, що харчування починається з розуміння поживних речовин, не тільки інгредієнтів. Найкращі інгредієнти – це ті, які працюють разом з іншими, щоб підвищити ефективність один одного. Міцніша суміш поживних речовин буде більш засвоюваною та ефективною для тварини, ніж один інгредієнт. Ось чому ми вимірюємо, як різні рецептури впливають на загальне здоров’я тварини.

3. Слід дотримуватися інновацій, завжди зосереджуючи увагу на потребах у харчуванні, безпеці та добробуті вихованця

Ми віримо, що слід дотримуватися інновацій, завжди зосереджуючи увагу на потребах у харчуванні, безпеці та добробуті вихованця. Наші дослідження годівлі допомагають краще зрозуміти природні переваги, потреби в харчуванні та поведінку собак і котів. Наш навчений і дбайливий персонал ставиться до наших собак і котів з повагою та прихильністю, тому що ми також власники домашніх тварин.

4. Досвід годівлі має бути приємним, водночас забезпечуючи оптимальне харчування

Ми вирімо, що досвід годівлі має бути приємним, водночас забезпечуючи оптимальне харчування. Ось чому кожен корм для домашніх тварин, який ми виробляємо, відповідає європейським і українським нормативам, перш ніж корм потрапить до миски вашого вихованця. В компанії Purina ми розглядаємо галузеві стандарти як лише відправну точку. Не тільки всі наші продукти відповідають цим стандартам, але й багато хто виходить за їх межі, добровільно дотримуючись рекомендацій Європейської федерації харчової промисловості для домашніх тварин (FEDIAF), які заохочують компанії, що займаються виготовленням корму для домашніх тварин, гарантувати, що їхні продукти безпечні для домашніх тварин. Ми робимо все це, щоб забезпечити оптимальне харчування для домашніх тварин.

5. Потреби в харчуванні кожного улюбленця унікальні

Ми вирімо, що потреби в харчуванні кожного улюбленця унікальні. Ось чому ми стали світовим лідером у сфері харчування домашніх тварин. Ми не хочемо стежити за індустрією, ми хочемо просувати її вперед, тому, наприклад, ми вивчаємо, що спонукає ожиріння домашніх тварин до впливу тенденцій та відкриттів у харчуванні людей. Робота, яку ми виконуємо, є частиною нашої місії, щоб збагатити життя домашніх тварин і дати їм можливість жити довгим і здоровим життям.

Кошеня з лапками догори спить на ногах власника

Зв'яжіться з нами

Команда консультантів Лінії Турботи Purina® відповість на всі ваші запитання про вашого улюбленця. Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом. ​

Лінія Турботи працює з 8:30 до 21:00 у будні дні та з 9:00 до 18:00 у вихідні.​