Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.

Ласкаво просимо на сторінку вибору породи собаки

Не важливо, чи ви точно знаєте, які саме породи вам подобаються, чи вам потрібна порада. Ми з радістю допоможемо вам знайти чотирилапого друга, який стане для вас ідеальним компаньйоном.

Якщо ви вже знаєте, яку породу хотіли б, знайдіть її в нашій Бібліотеці порід.

dog
Paws

Пошук породи саме для вас

Ми, працівники Purina, вважаємо, що зв'язок між людьми та домашніми тваринами допомагає зробити суспільство кращим. Якщо у вашому домі оселиться собака, це може означати веселе й повноцінне життя разом. Але заради себе і свого улюбленця саме ви відповідальні за те, щоб знайти ідеальну породу.

dog
Paws

Підбір улюбленця згідно з відповідністю вашого стилю життя і потреб тварини

Кожен собака має унікальну особистість, але є деякі інстинкти та особливості поведінки, з якими народжуються. Наш селектор породи є більш точним, оскільки він враховує потреби тварини і ваш стиль життя. І якщо ви та ваш потенційний собака маєте однакові бажання, ви можете жити щасливо разом.

dog
Paws

Менше запитань, більша точність

У компанії Purina ми зібрали експертів з питань харчування, здоров'я та поведінки домашніх тварин; ці запитання повинні допомогти вам знайти ту саму собаку.

dog
Paws

Схрещені породи та безпородні

Вибір крос-порід, що поєднують зовнішній вигляд та особистість двох різних чистопородних собак, також є хорошим варіантом, навіть якщо важко сказати, яка порода зробить більший внесок у зовнішній вигляд та особистість вашого собаки. Змішані породи, також відомі як дворняги, схрещені собаки або «чистопорідні дворняжки», мають здебільшого непорідне походження і перевагу більш широкого генетичного фонду, який часто робить їх здоровішими. Притулки для домашніх тварин та рятувальні організації — чудове джерело чистопородних та змішаних порід, які шукають люблячих хазяїв, а турботливий персонал притулку допоможе вам знайти собаку, який заволодіє вашим серцем і відповідатиме вашим потребам.

dog
Paws

Більше вибору та здатність легко пристосовуватися

Ми добре розуміємо, що зв'язок між кожною людиною й домашньою твариною відрізняється залежно від характеру людини. Тому ми покажемо, які породи згідно з вашими відповідями підходять вам найкраще, а які можуть не підійти. Може так статися, що ваш ідеальний супутник на папері не повністю вам підходить у реальному житті. Але ми сподіваємося, що цей інструмент скерує вас у правильному напрямі.

Якщо ви вже знаєте, яку породу хотіли б, знайдіть її в нашій Бібліотеці порід.