Ваш улюбленець - наше натхнення.
Жінка тримає кішку

Соціальні ініціативи Purina®

Чи знали ви, що Purina® активно допомагає безпритульним тваринам: регулярно передає корм в притулки та благодійні організації, популяризує адопцію та пошук люблячих сімей для них. Але це ще не все, детальніше читайте далі у статті.

Адопція тварин – з 2022 року ми допомогли знайти дім більш, ніж .

Окрім надання корму для безхатніх тварин, ми ще допомагаємо їм знайти новий дім, адже віримо #wearebetterwithpets. Нажаль, з початку війни кількість тварин, які опинились на вулиці значно зросла, і ми хочемо зробити все, щоб допомогти кожній тварині знайти люблячу родину. Саме тому з 2022 року ми суттєво розширили мережу учасників соціальної програми «Ситий Старт», програми, яку активно підтримуємо вже багато років з нашим партнером БФ «Happy Paw».

Суть цієї програми в тому, що кожен, хто візьме тваринку додому з притулку, з яким співпрацює Purina, отримує запас корму на 1 місяць для тварини. Наразі ми співпрацюємо з 32 притулками по всій Україні і отримані результати не можуть не тішити, адже з 2022 року ми допомогли знайти дім більше ніж 3000 тварин. Ми обрали для себе надійних партнерів, в яких ми впевнені, адже разом з БФ «Happy Paw» ми цікавимось подальшим життям кожного улюбленця, якого забрали в сім’ю.

Для нас важливо знати, що тварина дійсно щаслива та до неї відповідально ставляться нові власники. Адже, ми віримо, що людям та домашнім тваринам краще разом. Якщо і ви хочете взяти тваринку з притулку по програмі «Ситий старт» від Purina, ознайомтесь нижче зі списком притулків, з якими ми співпрацюємо.

Список притулків-партнерів:

Благодійна допомога: 
Purina® передала більше корму для тварин

З початку 2022 року ми значно посилили нашу благодійну допомогу кормом для домашніх тварин. Purina® передала більше 1000 т корму для котів та собак по всій країні, в тому числі ветеринарних дієт для тварин, які потребують спеціальної дієти та лікування. Наприклад, ми передавали Pro Plan® Veterinary Diets для собак з Бородянки по запиту від ветеринарів, яких врятували навесні 2022 року, так як стан тварин був дуже тяжким. Також Purina підтримує повнораціонним кормом службових собак, які сьогодні стали справжніми побратимами та вірними друзями для наших захисників. Ми підтримуємо собак ДСНС, Нацгвардії та Збройних Сил України.

Таку значну благодійну допомогу нам вдалося реалізувати завдяки нашим Європейським колегам, які підтримують нас з самого першого дня війни. Колеги передали більше 500 т корму з різних країн Європи до БФ «Happy Paw», який вже потім розповсюджував його по всій країні.

Також колеги в перший місяць війни надали фінансову допомогу для БФ «Happy Paw» у вигляді 30 тис євро, які в свою чергу, допомогли відбудувати медичний будиночок для притулку «Best Friends» в Макарівському районі, закупили корм для притулків та засоби від кліщів, яких дуже потребували пухнастики з приходом весни.

Розвиваємо каністерапію в Україні та допомагаємо дітям: з каністерапевтами для дітей

Ми допомагаємо не тільки тваринам, але і людям. Purina з 2018 року підтримує розвиток каністерапії для допомоги дітям та дорослим в Україні. Каністерапія (від лат. canis — собака) — метод позитивного психосоціального і фізіореабілітаційного впливу на людей, які цього потребують, через спеціально керованих і навчених собак.

В 2021 році Purina допомогла провести тестування собак за міжнародним протоколом PADA і тепер в країні працює 8 сертифікованих собак - каністерапевтів. Під час війни Пуріна підтримала поїздку українських каністерапевтів на конференцію та у міжнародний каністерапевтичний табір для отримання нових знання та застосування їх в Україні для тих, хто цього потребує.

Також ми на постійній основі опікуємося дітками з психологічними та фізичними вадами, фінансуємо їх уроки зі спеціально тренованими собаками. Так за 2022-2023 рік за підтримки Purina було проведено більше 600 уроків з каністерапевтами для діток.

Ми з нашими споживачами – українці можуть отримати безкоштовну консультацію ветеринара на Лінії турботи Purina.

Лінія турботи Purina – це безкоштовна послуга по наданню консультації від ветеринара у телефонному режимі. Кожен у кого є якісь питання по підбору раціону чи піклуванню про улюбленця, може звернутись до ветеринара від Purina за номером 0 800 500 950.

Лінія турботи почала працювати з 2021 року, але звичайно під час війни, ми тільки посилили цю допомогу, так звернення від людей збільшились втричі за останній рік.


Приєднуйтеся до нашої спільноти в Instagram, щоб дізнатися більше про соціальні ініціативи Purina®