Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Бігль сидить на колінах власниці, поки вона працює

Домашні тварини на робочому місці

Уявіть собі майбутнє, де домашнім тваринам і людям ще краще разом. Майбутнє, де взяти улюбленця на роботу є абсолютною нормою.

У Purina® ми щиро віримо в те, що тваринам і людям краще разом!

Ми хочемо, щоб якомога більше людей відчули всі дивовижні переваги, які приносять домашні тварини: від поліпшення здоров'я до створення позитивної атмосфери на робочому місці. ​

Ось чому одним із наших зобов'язань є просування переваг присутності домашніх улюбленців на робочому місці. ​

Дізнайтеся тут, як впровадити свою власну систему Pets at Work!

 

Тер'єр сидить на колінах жінки, коли вона працює на ноутбуці
Я роботодавець
Дізнайтеся про шість кроків як налаштувати систему по присутності домашніх улюбленців на робочому місці, та які її переваги для бізнесу та для працівників.
Золотистий ретривер сидить за столом з групою працівників
Я працівник
Все, що вам потрібно знати про те, як можна запровадити систему присутності домашніх улюбленців на робочому місці, включаючи пропозиції щодо передачі ідеї своєму керівнику.
Ключові переваги

У Purina® ми вітаємо домашніх тварин в наших офісах з 2003 року. Ми також провели дослідження з іншими компаніями, які відчули переваги об'єднання людей і домашніх тварин на робочому місці. Весь цей досвід і дослідження дали нам реальне уявлення про важливі речі, які домашні тварини приносять компаніям і їх співробітникам.

Наше дослідження

У 2017 році ми провели дослідження* з тисячами любителів домашніх тварин по всій Європі, щоб з'ясувати, що вони думають про присутність домашніх тварин на їхньому робочому місці.

  • 40% людей, що мають змогу брати з собою домашню тварину на роботу стверджують, що це покращує баланс між роботою та особистим життям.​
  • 24% людей, що мають змогу брати з собою домашню тварину на роботу ствердують, що це покращує відносини на робочому місці.​
  • 45% людей із домашніми тваринами на роботі стверджують, що це створює більш розслаблену атмосферу.​
  • 50% співробітників, що не мають ще системи по присутності домашніх улюбленців на робочому місці, розглядають її як перевагу.

*Дослідження для Purina® було проведено Engage Research та має назву «Pets at Work Benchmark Study, Omnibus and Quality Research» у травні 2016 року. Європейське опитування з тисячами любителів домашніх тварин по всій Європі в травні 2017 року.

Історія ініціативи Домашні тварини на робочому місці

Ласкаво просимо в нашу робочу атмосферу.

Ми так пишаємося тим, що робоче місце наших власників є дружнім до собак, і що існує зростаюча спільнота любителів домашніх тварин, з якими ми можемо щодня спілкуватися, що хочется голосно про це кричати! Розслабтеся, а ми розповімо вам всю історію, з невеликою допомогою наших друзів.

Dogs in the workplace

Всі в Purina® щиро вірять в те, що людям і домашнім тваринам краще разом, будь то на роботі, або в грі. Отже, що може бути кращим способом перетворити цю віру в реальність, ніж зробити нас частиною їхнього повсякденного офісного життя? «Домашні тварини на робочому місці» практикувалась в Purina® з 2003 року, а наша система була повноцінно запроваджена в 2010 році, даючи всім співробітникам можливість привести своїх пухнастих друзів в офіс. 

Dogs in the workplace

Практика «Домашні тварини на робочому місці» почалася більше 12 років тому. З тих пір ми помітили багато позитивних змін у наших співробітників та й у офісі загалом: від посмішок на обличчях до загального зниження рівню стресу в колективі. ​

Для того, щоб новачки приєдналися до нашої зграї, команда експертів Purina®, що дуже любить домашніх тварин, розробила триступеневу програму впровадження системи «Домашні тварини на робочому місці». Судячи з усіх наших щасливих хвостиків і широких посмішок власників тварин і їх друзів - програма PAW стала справжнім успіхом.