Ваш улюбленець - наше натхнення.
Упаковки кормів для котів та собак Purina

Наші торгові марки

Яскраві очі, блискуча шерсть і грайлива поведінка - це все ознаки здорового та щасливого домашнього улюбленця. А все починається з правильного харчування. Ось чому ми постійно працюємо над розвитком науки про здоров’я та харчування домашніх тварин. Нехай ваш улюбленець буде щасливим, здоровим і сильним з Purina®.​

Ваш улюбленець - наше натхнення!

Торгові марки для котів

Felix кіт визирає крізь розірвану стіну
Felix® 
Порадуйте своїх улюблених котиків неймовірним асортиментом від Felix®. Смачні раціони, які виглядають як страви, які ви могли би приготувати вдома з захоплюючими комбінаціями смаків для найкращого задоволення почуттів вашого кота: ароматні желе, соуси і навіть хрусткі ласощі! Як добре бути котом!
Gourmet білий кіт
Gourmet
Витончені корми від Gourmet створені для того, аби ваш пухнастик завжди мав великий вибір текстур та смаків на кожен день. Вироблені з високоякісних інгредієнтів, корми колекцій Gourmet Gold® та Gourmet Perle® мають неперевершений смак, що не залишить байдужим навіть найвибагливішого гурмана. Gourmet - вибір справжніх гурманів!
Purina One сірий кіт
PURINA ONE® для котів
​Асортимент PURINA ONE® містить високоякісні інгредієнти в кормах, адаптованих до віку та способу життя котів. Доступні у вигляді сухого та вологого корму, наші формули забезпечують вашу кішку необхідним харчуванням, щоб залишатися здоровою протягом усього життя.​
Завдяки високоякісному адаптованому харчуванню PURINA ONE® ви зможете побачити результати у здоров’ї вашої кішки всього за 3 тижні.
Friskies їжа для котів
Friskies® для котів
Характер вашого кота привносить у ваш дім щось особливе. Щоб допомогти йому бути щасливим та здоровим, вологий і сухий корм для котів Friskies® розроблений таким чином, щоб містити всі 100% повнораціонні та збалансовані поживні речовини, які потрібні вашому улюбленцю, щоб він міг продовжувати дивувати та радувати вас щодня.
Pro Plan для котів
PRO PLAN® для котів
Лінійка кормів PURINA® PRO PLAN® була створена для того, щоб зробити доступними свої останні розробки власникам домашніх тварин у будь-якому місці світу. Раціони PRO PLAN® для котів містять передові, повнораціонні та збалансовані формули, які мають науково доведену користь, забезпечуючи тривале та здорове життя вашого улюбленця.
Ветеринарні дієти
PRO PLAN® Ветеринарні дієти
Лінійка ветеринарних дієт PRO PLAN® була спеціально розроблена, щоб допомогти ветеринарам забезпечити поживну підтримку при специфічних станах здоров’я домашніх улюбленців. Ветеринарні дієти PRO PLAN® допомагають ветеринарам посилити ефективність загального протоколу лікування за допомогою цільових, науково обґрунтованих і перевірених формул.
Cat Chow®
CAT CHOW®
Ваш кіт - неймовірний. Для того, щоб допомогти йому зберегти цю природню дивовижність, ми розробили консервований корм CAT CHOW®, до складу якого входить протеїн та інші поживні речовини. Спираючись на наш досвід у галузі харчування котів з 1926 року, ми розробили повнораціонний, збалансований корм Purina® CAT CHOW®, який містить все необхідне для того, щоб ваш кіт мав повноцінне та здорове життя.

Торгові марки для собак

Pro Plan жовтий лабрадор
PRO PLAN® для собак
Кожен собака має різні потреби в харчуванні, які змінюються протягом життя. Раціони PRO PLAN® були спеціально розроблені для задоволення особливих потреб собак на кожному етапі їх життя. До лінійки раціонів PRO PLAN® входять раціони, котрі допомагають підтримувати імунну систему та функції мозку собак, спеціально розроблені раціони для собак із чутливою шкірою та травленням, а також ветеринарні дієти.
PPVD
PRO PLAN® Ветеринарні дієти
Лінійка ветеринарних дієт PRO PLAN® була спеціально розроблена, щоб допомогти ветеринарам забезпечити поживну підтримку при специфічних станах здоров’я домашніх улюбленців. Ветеринарні дієти PRO PLAN® допомагають ветеринарам посилити ефективність загального протоколу лікування за допомогою цільових, науково обґрунтованих і перевірених формул.
Dog Chow®
DOG CHOW®
Корм DOG CHOW® - це харчування, розроблене з урахуванням потреб вашого собаки, з використанням ретельно відібраних натуральних інгредієнтів, таких як: горох, морква, цільнозернові злаки. Завдяки цикорію, який має пребіотичні властивості для підтримки здорового травлення, DOG CHOW® допомагає поліпшити травлення собаки та надати захист зсередини, щоб ваш улюбленець міг жити активним та цікавим життям.
Friskies Dog
Friskies® для собак
Вас і вашу собаку об’єднує особливий зв’язок, і вона є важливою частиною кожної сім’ї. Щоб допомогти їй залишатися щасливою та здоровою, вологий і сухий корм для собак Friskies® розроблений таким чином, щоб містити всі 100% повноцінні та збалансовані поживні речовини, які потрібні вашій собаці, щоб вона могла продовжувати дивувати та радувати вас щодня.
Purina One для собак
PURINA ONE® MINI/SMALL
Наші експерти створили лінійку кормів PURINA ONE ® MINI/SMALL (МІНІ/СМОЛЛ), спеціально адаптовану до потреб собак малих порід < 10 кг, яка включає в себе раціони в залежності від індивідуальних особливостей кожного собаки. Смачне повнораціонне харчування представлене маленькими ніжними шматочками та відповідає потребам вашого улюбленця.
Ласощі Dentalife®
Dentalife®
Піклуйтеся про здоров'я своїх улюбленців разом з Dentalife®. Це смаколик, який допомагає підтримувати здоров’я ротової порожнини вашого собаки​ завдяки природному очисному ефекту. Поєднання текстури, форми та розмірів палички дозволяє чистити навіть важкодоступні зуби, які більш вразливі до нальоту та зубного каменю.