Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Собака та кішка на колінах власника

Поради щодо догляду за домашніми тваринами

В компанії Purina, ми маємо все, що потрібно знати про домашніх тварин Незалежно від того, чи це цуценя, кошеня чи улюбленець старшого віку, проблеми з поведінкою чи питання здоров’я, наші експерти допомагають домашнім тваринам жити здоровим, щасливим життям понад 85 років і бути в надійних руках.

Експертний догляд за котами

Коли справа стосується догляду за вашим котом, необхідно отримати інформацію від експерта.​​

Щоб дізнатися, що компанія Purina думає про харчування кішок, поведінку, розвиток, здоров’я та багато іншого, перегляньте наші статті нижче.

Експертний догляд за собаками

Частиною турботи про собаку є розуміння її потреб. Якщо вам потрібна додаткова інформація про харчування, поведінку, здоров’я чи дресирування собак, зверніться до експертів компанії Purina. Ознайомтеся зі статтями нижче, щоб знайти наші найкращі поради та підказки.

Кошеня на руках в господаря
Експертиза компанії Purina
Все про кошенят
Незалежно від того, чи намагаєтеся ви зрозуміти незвичайну поведінку свого новоприбулого кошеняти або хочете дізнатися про рекомендації щодо годівлі, наші експерти тут, щоб допомогти. Ознайомтеся з нашими статтями про кошенят, щоб знайти всю необхідну інформацію для найкращого старту життя.
Цуценя біжить по траві
Експертиза компанії Purina
Все про цуценят
Ваше цуценя заслуговує на найкраще, тому зверніться до наших експертів, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про дресирування, харчування, здоров’я, поведінку цуценят тощо. Наші поради допоможуть вашому підростаючому цуценю прожити найкраще життя.

Дізнайтесь більше

Кіт з ветеринаром позаду
Експертиза компанії Purina
Здоров’я та догляд
Незалежно від того, чи маєте ви справу з розладом травлення чи вушною інфекцією, вагітною домашньою твариною чи набридливими паразитами - наші експерти тут, щоб допомогти. Перегляньте нашу велику колекцію інформації про здоров’я.
Собака чекає корм, що дають в мисці
Експертиза компанії Purina
Годівля та харчування
Незалежно від того, чи хочете ви знати, коли перейти з корму для цуценят/кошенят на корм для дорослих особин, чи вам цікаво, як часто ви повинні годувати свого вихованця, у нас є відповіді. Перегляньте наші статті про годівлю та харчування.
Кіт і собака грають з іграшками
Експертиза компанії Purina
Поведінка улюбленця та дресирування
Поведінка домашніх тварин може варіюватися від смішної, грайливої та загадкової до ознак чогось більш серйозного. Ознайомтеся з нашими статтями про те, як краще зрозуміти свого вихованця, допомогти його дресирувати та коли звернутися до професіонала.
Старша собака в руках власника
Експертиза компанії Purina
Тварини старшого віку
Допоможіть своєму улюбленцю жити найкращим життям в період старішання, за допомогою порад наших експертів про все: від проблем зі здоров’ям до порад щодо харчування.
Кошеня з лапками догори спить на ногах власника

Зв'яжіться з нами

Команда консультантів Лінії Турботи Purina® відповість на всі ваші запитання про вашого улюбленця. Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом. ​

Лінія Турботи працює з 8:30 до 21:00 у будні дні та з 9:00 до 18:00 у вихідні.​