Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Purina ONE logo
Сірий кіт лежить на підлозі

Симптоми захворювань шкіри у котів

Читати 2 хв
Purina ONE logo
Purina ONE®

Зовнішній стан шкіри Вашої кішки може бути ознакою її внутрішнього здоров'я. Отже, на що ж Вам потрібно звернути увагу і які є вирішення?

​Ваша кішка надмірно шкрябає, облизує або жує свою шкіру? Однією з перших можливих причин, яку потрібно перевірити, це присутність у неї бліх. Блошині укуси не тільки дратівливо сверблять, але й можуть викликати алергічну реакцію. Разом із сверблячкою симптоми бліх можуть включати втрату волосся біля основи хвоста, струпи і червоні ураження шкіри. Щоб убити бліх можна використовувати все - шампуні, спреї і краплі; рекомендується регулярне профілактичне лікування.

​Якщо у неї випадає шерсть, лускаті плями і пошкодження шкіри на голові, вухах або лапах, то у неї може бути досить заразна грибкова інфекція, стригучий лишай. Якщо Ви думаєте, що ваша кішка має стригучий лишай, відвідайте свого ветеринара негайно, тому що він може швидко передатись іншим тваринам і людям.

​Що ще?

​Крім того, вушні кліщі викликають свербіж, червоні вуха із темними виділеннями, надмірний свербіж від вош, і кліщі корости можуть призвести до серйозного лущення і відшаровування шкіри. Бродіння або бактеріальна інфекція шкіри викликають почервоніння, свербіж і виділення. Якщо Ви сумніваєтесь, негайно відвідайте свого ветеринара.

​Але якщо немає ясної причини? У неї може бути сезонна алергія або сухість шкіри у зимові місяці. Також будьте обережні з домашніми продуктами, оскільки вони можуть спровокувати проблеми шкіри у кішки. Стрес також може бути чинником, тому стежте за тим, чи вона засмучена.

​Вона може страждати від харчової алергії: будь-який харчовий білок може викликати алергію у чутливих кішок, Відвідайте Вашого ветеринара, якщо Ви вважаєте що у неї алергія, обговоріть зміну харчування щоб знайти основну причину.

Лупа. Так, Ваша кішка також може її отримати! Особливо взимку, спеціальні шампуні разом із харчуванням, що містять додаткові омега-3 жирні кислоти можуть допомогти проти котячої лупи.