Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Purina ONE мікробіом
Purina ONE®

Дізнайтесь більше про підхід Балансу Мас

Високоякісне харчування харчування для різних життєвих етапів та особливих потреб кота.

Вклад PURINA ONE®  в майбутнє без відходів

Ми пишаємося тим, що вже зараз зменшуємо залежність від первинного пластику шляхом вдосконалення матеріалів упаковки. Наш перший крок — переконатися, що всі упаковки асортименту Bifensis® містять до 40% вторинної сировини. Цей новий підхід допомагає нам працювати над досягненням нашої мети – мати 100% переробленого пластику в нашій упаковці вже завтра.

Чому ми все ще використовуємо пластик у своїй упаковці?

Причина одна. Це підтримка свіжості та стандартів якості наших кормів для домашніх тварин, для загального здоров’я та благополуччя вашої кішки.

Ставлення до упаковки як до ресурсу, а не як до відходів.

Наша відданість домашнім тваринам  - це ще й наші зусилля в напрямку безвідходного майбутнього, коли  ми зменшуємо залежність від первинного пластику. Під час виробництва нової упаковки ми використовуємо перероблений пластик разом із первинним пластиком.

Однак, враховуючи складність виробничого процесу, важко визначити точну кількість переробленого пластику, який потрапляє в кожну окрему упаковку. Отже, кожна упаковка може відрізнятися за загальною кількістю переробленого пластику. Але завдяки підходу Балансу Мас ми можемо гарантувати, що до 40% переробленого пластику розподіляється на всю партію упаковки.

Підтримка циркулярної економіки шляхом скорочення матеріалів у нашій упаковці, їх повторного використання та подальшої переробки.

Підхід Балансу Мас, який використовується в нашому процесі виготовлення пакування, має Міжнародну екологічну і вуглецеву сертифікацію (ISCC). Сертифікуюча організація підтримує впровадження схем сталого виробництва, таких як нові технології переробки, які перетворюють матеріали на новий пластик, що допомагає нам працювати над більш стійкою планетою.