Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Pro Plan logo
Два коти їдять з червоної миски

Як підтримувати травлення Вашого кота

Читати 3 хв
Pro Plan logo
PRO PLAN®

Якісне харчування є запорукою гарного здоров’я. Засвоєння та поглинання всіх поживних речовин з їжі допомагають Вашому коту підтримувати стан здоров’я на високому рівні.

Симптоми поганого харчування

Якщо харчування кота неправильне, найбільш поширеними симптомами поганого харчування є погана якість випорожнень або навіть діарея. Ваш кіт може бути сонним, почати втрачати вагу, а шерсть буде ставати тьмяною.

Якщо ці симптоми вже наявні і Ви хвилюєтеся щодо здоров’я системи травлення Вашого кота, зверніться до Вашого ветеринара.

Чим необхідно годувати кота?

Коти є хижаками,тому їх організм звик до харчування на основі м’яса. Їх зуби призначені для захоплення та розгризання спійманої здобичі, а їх травна система і Метаболізм спрямовані на споживання великої кількості білків та жирів у тканинах тварин.

Коти потребують певні поживні речовини, такі як амінокислота таурин та арахідонова жирна кислота, які переважно знаходяться в тканинах тварин. Ось чому котів не можна обмежувати лише харчуванням рослинного походження.

Протеїн високої якості допомагає котам підтримувати м'язову масу, здоров'я шкіри і шерсті і має життєво важливе значення для їх імунної системи, щоб вона працювала якнайкраще. Збалансоване харчування для котів також містить оптимальні рівні високоякісних жирів, в тому числі омега-3 і омега-6 жирні кислоти, а також харчові волокна для травлення, вітаміни і мінеральні речовини для підтримки загального здоров'я. Легкозасвоювані вуглеводи також є корисним джерелом енергії.

Як підтримувати травлення вашого кота

Харчування найкращої якості допоможе оптимізувати травлення. Але якщо у Вашого кота чутливе травлення, Ви можете покращити його стан за допомогою харчування з нижче наведеними перевагами:

  • Високоякісні легкозасвоювані інгредієнти, що знижують навантаження на кишечник;
  • Спеціально підібрані джерела білків допомагають зменшувати ризик розвитку хвороб шлункового тракту;
  • Легкозасвоювані інгредієнти допомагають покращити харчову переносимість раціонів;
  • Пребіотики допомагають покращити баланс кишкових бактерій;
  • Харчові волокна підтримують клітини кишечника та полегшують рух у ньому.