Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Purina Club Junior logo
Кіт визирає з-за стіни

Страхування котів і кошенят

Читати 5 хв

Страхування котів може принести справжній душевний спокій і допомогти позбутися від занепокоєння в стресовій ситуації.

Наші коти приносять нам величезну радість, а також є нашими вірними супутниками. Отже, коли вони змушують нас хвилюватися, ви хочете мати хороший поліс страхування для улюбленця, щоб переконатися, що кіт отримає всю необхідну допомогу. Зрештою, гроші - це останнє, про що ви хочете думати, якщо ваш кіт захворів або травмувався.

Ви можете поспілкуватися зі своїм ветеринаром про типи страхування котів, які можуть бути корисними для вашого вихованця. Вибір страховки для домашніх тварин може бути трохи складним, але як тільки це буде зроблено, ніщо не зрівняється з душевним спокоєм, який ви отримуєте від того, що ваша кішка в надійних руках!

 

Важливість страхування котів

Медична допомога котам постійно вдосконалюється. Однак ці процедури можуть бути дорогими, а якщо ці витрати додати до стресу, який викликає хвороба вашої кішки, обставини справді можуть стати важкими. Отримання відповідної страховки для котів може позбавити вас від хвилювань, оскільки ви будете знати, що фінансово забезпечені. Незважаючи на це, важливо знати, як вибрати страховку для котів, яка відповідатиме потребам вашого улюбленця – а це означає читати дрібний шрифт!

 

На що звернути увагу в полісі страхування кота чи кошеняти

Коли ви шукаєте страховку для котів чи кошенят, доцільно знайти інформацію про компанії, які пропонують поліси. У прикрому випадку, якщо вам все-таки знадобиться звернутися за відшкодуванням, хороша компанія може зробити цей досвід набагато менш напруженим. Спершу вам слід знайти страхову компанію для котів з гарною репутацією і дізнатися, скільки інших людей співпрацювали з нею та який їхній досвід.

Зі страховиками має бути легко контактувати та вони мають пропонувати хороші, прості та зрозумілі послуги. Не забудьте перевірити час роботи та чи є у них чат, електронна пошта чи всі контакти по телефону. Крім того, переконайтеся, що вони охоче відповідають на будь-які запитання, а люди, з якими ви спілкуєтеся, мають бути доброзичливими та готовими допомогти. Пам’ятайте, що вам може знадобитися зателефонувати їм у важкий момент, тому ви повинні відчувати, що вони доступні.

 

Про що слід пам’ятати при оформленні страхового полісу для котів

Ймовірно, ви переглянете різні поліси – і може бути важко вибрати, якщо всі вони виглядають однаково! Щоб допомогти вам, читайте що саме ви можете враховувати, вибираючи страхування для кота.

Вартість вашого полісу

Хоча ви хочете отримати найкращий поліс, який можете отримати, коли справа доходить до вашого котячого друга, ви повинні бути в змозі дозволити собі витрати на страхування кота. Якщо щомісячна вартість є занадто високою для вас, ви просто створите собі додатковий стрес.

Скільки вам доведеться заплатити за кожне звернення?

Надлишок — це сума грошей, яку ви повинні сплатити, перш ніж страхова компанія покриє решту. Якщо надлишок є високим, ви, швидше за все, не будете вимагати відшкодування незначних страхових випадків – і це має відображатися в меншій щомісячній вартості. Тільки ви можете зважити всі за і проти, але переконайтеся, що вважаєте умови страхування справедливими.

Чи покриває страхування котів усі витрати на лікування вашого вихованця?

Також важливо з’ясувати, які сфери лікування будуть включені в поліс.

Наприклад плата за консультацію, перебування вашої кішки в лікарні, ліки, анестезія, операції, рентген, ультразвукове дослідження та лабораторні аналізи. Такі витрати слід очікувати, якщо ветеринар відправить вашу кішку до спеціаліста.

Ви також захочете дізнатися, чи включене лікування розладів поведінки та додаткові методи лікування. Виберіть те, що підходить вам і вашому коту, але переконайтеся, що ви задоволені пакетом страхування.

Ви також можете запитати, чи включатиме ваш поліс вартість або внесок за спеціальні ветеринарні дієти.

 

Чи впливає вік вашої кішки на вартість страхового поліса?

Деякі компанії не пропонуватимуть поліси для літніх кішок, оскільки існує більша ймовірність того, що їм знадобиться дороге лікування, а деякі попросять вас оплатити частину їхнього лікування, якщо ваша кішка старша певного віку.

Яку максимальну суму ви можете вимагати за кожний страховий випадок протягом року?

Сподіваємось, цього не станеться, але вашій кішці може знадобитися лікування в спеціалізованому центрі – і рахунки можуть зрости.

Подумайте про рахунки, які ви очікуєте, якщо щось піде не так, і вирішіть відповідно. Частіше за все компанії пропонують фіксовану суму компенсації залежно від конкретного страхового випадку.

Чи впливає на вартість страховки місце проживання або порода вашого кота?

Варто мати на увазі, що тип породи і навіть ваше місце проживання можуть змінити вартість страхування кота. Наприклад, проживання у міських районах може збільшити премію, як і породи котів, які, як відомо, зазнають більших проблем зі здоров'ям. Якщо у вас є породистий кіт, переконайтеся, що вроджені та спадкові захворювання також обов’язково охоплені, оскільки деякі поліси не дозволять вам вимагати виплат страхового відшкодування через відомі спадкові захворювання.

Чи включає ваше покриття витрати третіх сторін у випадку, якщо ваш кіт стане причиною нещасного випадку?

Коти не хочуть створювати проблеми, але іноді трапляються нещастя! Перевірте, що станеться, якщо ваш кіт стане причиною нещасного випадку, і подивіться на страхування свого будинку та майна, оскільки деякі з цих полісів також покривають юридичну відповідальність за пошкодження чи травми, завдані домашніми тваринами.

Чи є знижки на кілька тварин?

Багато компаній пропонують знижку, якщо у вашому домі є кілька домашніх тварин, що є гарною новиною для любителів домашніх тварин.

 

Що пропонує вам поліс страхування котів?

Чи виплатить компанія одноразову суму, якщо вашого кота доведеться приспати?

Ніхто не хоче, щоб це сталося, але іноді нам доводиться прощатися зі своїми улюбленцями. Деякі поліси можуть пропонувати одноразову суму, якщо вам доведеться це зробити, що важливо для племінних котів і кошенят, які можуть коштувати тисячі гривень.

Які ще обмеження містить поліс?

Перегляньте умови полісу, щоб випадково не втратити покриття. Наприклад, деякі поліси не покривають лікування зубів, якщо зуби вашої кішки не перевіряє ветеринар раз на рік.

Більшість правил вимагають повної, актуальної вакцинації котів. Перевірте дрібний шрифт вашої страховки для котів, щоб ви могли дотримуватися обмежень і повністю захистити свого кота.

Хоча є з чого вибирати, пам'ятайте ці запитання, і ви впевнено пройдете шлях пошуку поліса, який підходить вам і вашій кішці.