Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Friskies мегабренд
Friskies®

Friskies® – 100% повнораціонне харчування для Ваших улюбленців

Friskies® використовує весь свій багаторічний досвід та експертизу, щоб забезпечувати котів та собак смачним та якісним харчуванням відповідно до потреб та способу життя​.

Friskies® забезпечує Вашого улюбленця необхідними речовинами та чудовим смаком, який він так полюбляє, щоб допомагати йому залишатися здоровим та щасливим:

  • 100% повнораціонне і збалансоване харчування.
  • Розроблено спеціалістами з харчування тварин Purina®.
  • Широкий вибір раціонів для вашого кота відповідно до його віку та способу життя. ​

Purina® Friskies® - 5 Гарантій для щасливого та здорового життя Ваших улюбленців!

В той день, коли у вашому домі з'явився котик чи песик, ви взяли на себе зобов'язання піклуватися про нього – гарантувати йому щасливе і здорове життя. Саме тому ми Даємо 5 Гарантій Friskies®! Ми використовуємо весь свій багаторічний досвід та експертизу, щоб з першого ж дня Ваш улюбленець гарантовано отримував 100% повнораціонне та збалансоване харчування.

Friskies для собак
Для собак
Friskies® для собак
З появою улюбленця у Вашому домі Ви взяли на себе зобов'язання піклуватися про нього – гарантувати йому щасливе і здорове життя. Friskies® використовує весь свій багаторічний досвід та експертизу, щоб з першого ж дня Ваш собака гарантовано отримував 100% повнораціонне та збалансоване харчування та приносив щоденну радість у Ваш дім.
Friskies для котів
Для котів
Friskies® для котів
З появою улюбленця у Вашому домі Ви взяли на себе зобов'язання піклуватися про нього – гарантувати йому щасливе і здорове життя. Friskies® використовує весь свій багаторічний досвід та експертизу, щоб з першого ж дня Ваш котик гарантовано отримував 100% повнораціонне та збалансоване харчування та приносив щоденну радість у Ваш дім.