Все про здоров'є та харчування котів

Усе, що потрібно знати про імунітет кішки

Імунітет відіграє важливу роль у функціонуванні організму не тільки людини, але й домашніх тварин. Саме він виробляє клітини, які здатні боротися зі шкідливими мікроорганізмами та збудниками великої кількості захворювань
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Інструмент з контролю за фізичним станом кота

Завдяки розробленому PURINA® Інструменту щодо контролю за фізичним станом кішки, ви завжди зможете підтримувати фізичну форму вашого улюбленця в оптимальному стані. Пам'ятайте: здоровий раціон і фізичні навантаження - ось ключові складові здоров'я вашої кішки!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Інструмент з контролю за фізичним станом кішки

Щоб ваш кіт залишався здоровим і щасливим, PURINA® рекомендує проводити регулярний огляд, щоб отримати оцінку фізичного стану вашого улюбленця. Ця оцінка дасть вам уявлення про вагу і здоров'я вашого чотирилапого друга.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Як визначити, що ваш кіт набрав зайву вагу?

Як і люди, коти можуть набрати кілька зайвих кілограмів, особливо коли вони стають старшими, менш активними і цілий день проводять в закритому приміщенні.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Спеціальні дієти

Як і особистість кожної кішки, її потреби в їжі можуть відрізнятися від потреб інших - іноді це означає, що їй потрібна зовсім інша їжа. На щастя, є безліч варіантів на вибір.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Незвичайні симптоми, які свідчать про захворювання кота

Якщо ви помітили в поведінці вашого кота різкі зміни, то це може свідчити про те, що він нездужає.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Корисні поради по догляду за здоров'ям кішки в період вагітності

Будучи відповідальним і люблячим господарем вашої кішки, ви напевно захочете забезпечити їй прекрасне самопочуття в період вагітності.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

На що слід звернути особливу увагу в період вагітності кішки?

Ускладнення під час вагітності кішок хоч і рідкісні, але все ж трапляються. Щоб поява на світ маленьких пухнастих кошенят пройшла з легкістю, команда PURINA® PetCare поділиться своїми порадами, як розпізнати перші ознаки ускладнень
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Годування кішки в період вагітності

У період вагітності кішка потребує отримання додаткових поживних речовин і мікроелементів, які дозволять їй і її майбутнім кошенятам відчувати себе здоровими.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Правильне харчування і збалансований раціон кішки

Щоб допомогти своєму домашньому улюбленцю вести здорове та щасливе життя, важливо годувати його збалансованим раціоном. Ознайомтесь з порадами від Пуріна сьогодні, щоб дізнатись більше про годування кота.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Ласощі та десерти для кішок

Годування вашого кота смачними ласощами - це прекрасний спосіб продемонструвати йому свою безмежну любов і турботу. Однак пам'ятайте, що в цій справі важливо не перестаратися! Переконайтеся, що ваш улюбленець правильно харчується, отримуючи всі необхідні йому вітаміни і мікроелементи.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Годування та харчові потреби дорослого кота

Правильна їжа може допомогти зберегти коту здоров'я та подовжити його життя. Відвідайте Пуріну вже сьогодні, щоб дізнатися принципи годування дорослих котів та отримати корисні поради щодо раціону вашого вихованця.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ