article-pic-1_mobile.jpg
Які наслідки стерилізації моєї кішки?

Які наслідки стерилізації моєї кішки?

Якщо Ви відповідальний власник, тоді стерилізація або видалення яєчників Вашої кішки є важливим аспектом. Давайте зосередимося!

Мільйони небажаних кішок присипляють щороку - кішка може мати перший приплід приблизно в шість місяців, потім до трьох приплодів по шість кошенят на рік! Але крім небажаних приплодів, є багато інших переваг для стерилізації Вашої кішки.

​Кішка, яку стерилізували у віці до 12 місяців має менший ризик отримання раку молочної залози або раку яєчників, тому що ці органи видаляють. У разі стерилізації Вашого кота мало ймовірно, що він буде мітити свою територію шляхом розприскування сечі, зменшиться поневіряння, битви з іншими котами і ліквідується ймовірність виникнення раку яєчок.

​Обидві кішки самець і самка, як відомо, поводять себе тихіше, спокійніше і люблять дім більше після стерилізації.

​Після операції

​Більшість кішок відновлюється дуже швидко після операції, але зверніть увагу на вказівки Вашого ветеринара. Деякі загальні поради включають: зберігати свою кішку в приміщенні протягом декількох днів, у тихому місці, щоб відновитися подалі від інших тварин. Для того, щоб не дозволяти їй стрибати і бігати у в перші кілька днів після операції, і не дозволяти лизати рану, використовуйте конусний комір. Щодня перевіряйте рану, і якщо є почервоніння, набряк або виділення, відвідайте Вашого ветеринара негайно.

​Багато власників хвилюються, що їх кішка буде набирати вагу після стерилізації. Це правда, Ваша кішка може стати менш активною їй буде потрібно менше калорій на день. Якщо Ви бачите, що вона набирає вагу, змініть її харчування на більш підходящий баланс жирів і білків і оберіть корм для кішок, спеціально розроблений для стерилізованих кішок.

​Кішці необхідно мати приплід перед видаленням яєчників? Ні, це міф. Насправді, краще стерилізувати її якомога раніше, тому що перші періоди тічки, як правило, нерегулярні.