Поради для догляду за кишечником вашої кішки

5 професійних порад для догляду за кишечником вашої кішки

Тут ви знайдете 5 простих, але ефективних порад, що допоможуть зберегти здоров'я кишечника вашої кішки

​1. Збалансована дієта

Належним чином дібрана збалансована дієта, що сприяє метаболізму, – це чудовий спосіб подбати про здоров'я вашої кішки.

Саме тому вибір дієти, адаптованої до потреб вашої кішки, є ключовим чинником успіху. Тут може допомогти правильний вибір котячого корму зі спеціальною формулою, що сприятиме підтримці природного захисту організму. Доведено, що споживання термооброблених лактобактерій допомагає підтримувати вироблення природних антитіл у травному тракті вашої кішки, тоді як кислоти Омега-6 та інші добірні поживні речовини сприяють збереженню здорової шкіри та сяючого вигляду шерсті.

Натомість незбалансована дієта може призвести до погіршення здоров'я. Уникайте будь-якої їжі, що може бути токсичною (такої як часник, шоколад або авокадо), продуктів, які спричиняють здуття (наприклад, капуста або боби), а також їжі, що може призвести до втрати ваги (ласощі для людей).

​2. Доглядайте за шерстю своєї кішки (завжди розчісуйте за ходом росту шерсті)

​Наші кішки обожнюють пестощі! Скористайтеся цим і регулярно доглядайте за їхньою шерстю – не лише щоб почути їхнє муркотіння, а й тому, що такий догляд запобігає ковтанню великої кількості шерсті, а відтак допомагає боротись з розладами травлення та закрепам.

​3. На старт! Увага!.. Гра!

​Фізичні вправи мають багато переваг: вони не лише стимулюють роботу кишечника, забезпечуючи регулярну рухливість травного тракту, а й допомагають тримати під контролем вагу та рівень стресу вашої кішки. 20 хвилин рухливих ігор щодня, розбиті на два сеанси, наповнять улюбленця енергією та зміцнять ваші стосунки.

​4. Не кваптеся

​Тихше їдь – далі будеш... і здоровішим будеш! Коти особливо чутливі до змін і модифікацій у харчуванні. Якщо ви маєте намір змінити корм свого улюбленця, рекомендуємо просуватися крок за кроком; поступовий перехід протягом кількох днів допоможе кишечнику кішки адаптуватися та призвичаїтися до нової дієти.

​5. Вода

​Наші коти – надто ті, яких годують лише сухим кормом, – можуть випивати недостатній об'єм води (дається взнаки їхнє пустельне походження). Брак води може підвищити ризики для їхнього здоров'я.

Щоб заохотити свою кішку пити більше, розмістіть мисочки з водою в різних місцях оселі, однак пам'ятайте, що вода не повинна стояти поруч із котячим туалетом. Вода має бути свіжою та змінюватися принаймні двічі на день. Деякі коти віддають перевагу проточній воді та полюбляють пити просто з крана. Якщо це про вашу кішку, то вам, можливо, стане в нагоді спеціальний фонтанчик.

І не забувайте стежити за випорожненнями свого улюбленця, а також його шерстю та особливостями поведінки. Кішки не виражають дискомфорту та болю в той спосіб, як це робить людина, до того ж вони люблять ховатися, коли почуваються зле. Приділяйте увагу будь-яким, навіть найменшим змінам у звичайній поведінці та негайно звертайтеся до ветеринара, якщо маєте сумніви щодо самопочуття вашого улюбленця.

Коротко кажучи, добре збалансована дієта, регулярний догляд за шерстю, жваві ігри та вправи, поступовий перехід до нової дієти та достатня кількість води – ось ключі до здоров'я кишечника вашої кішки!