Для Улюбленців

ВИДАЛИТИ ШТУЧНІ БАРВНИКИ З НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ

Наша мета

До 2020 року ми повністю видалили штучні барвники з наших основних кормів.

95

Наші досягнення на сьогодні

У 2018 році їх було використано загалом 68 тонн (станом на вересень 2018 року) проти 125,2 тонни у 2017 році. Це становить зниження на 45,4 % з грудня 2017 року.

Ми досягли значного прогресу щодо складу основних кормів. Наші основні торгові марки, зазначені нижче, не містять штучних барвників: Purina Pro Plan Felix, Gourmet, Dog Chow, Cat Chow, Friskies Cat & Dog, Dentalife та інших.

Наша точка зору: Штучні барвники в кормі для домашніх тварин

Ми знаємо, що, вибираючи корм для домашніх улюбленців, більшість власників бажають, щоб ця продукція виглядала апетитно. У процесі виробництва корм для домашніх тварин може втратити колір, тому до нього додаються штучні барвники, щоб підтримувати більш бажаний і стабільний зовнішній вигляд. Барвники, що не є штучними — це речовини природного походження. Коли їх добувають з природних джерел, вони є «природними», а при обробці не вважаються штучними.

Однак ми усвідомлюємо, що так само, як люди не бажають бачити штучні барвники у своїй їжі, вони проти їхньої наявності в кормі, який вживають їхні домашні улюбленці.

Сьогодні ми не додаємо штучні барвники до наших продуктів.

Розробка нової формули продукту вимагала багато часу, але ми зробили великий крок та досягли своєї цілі

BAKERS ™ став першим брендом «без додавання штучних барвників». Його асортимент містить сухий корм для собак, вологий корм для собак та снеки.

Засновуючись на Nestlé CSV

Як ми прагнемо покращити життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, наша материнська компанія Nestlé прагне покращити якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Інші зобов’язання