Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Вчителька з дітьми та собакою

Популяризувати програми, присвячені відповідальному відношенню до домашніх улюбленців

Ми віримо, що знання, якими ми хочемо поділитися з вами щодо відповідального володіння домашніми тваринами, допоможуть людям і домашнім улюбленцям жити щасливо разом.

Наша мета

До 2030 року 3 000 000 людей мають взяти участь у наших програмах відповідального ставлення до домашніх улюбленців.​ 

Наше зобов'язання

Чому це важливо?

Бути власником пухнастого улюбленця - це безцінний досвід, який може приносити не тільки радість, а й позитивно впливати на здоров'я та благополуччя людини. Але ми також розуміємо, що піклування про домашню тварину - це велика відповідальність, а інколи навіть стрес. Саме тому ми хочемо допомогти власникам пухнастиків, надаючи їм експертні поради по догляду за улюбленцями. Оскільки, діти є наступним поколінням власників домашніх тварин, ми вважаємо, що для них важливо навчитися взаємодіяти з домашніми тваринами та цінувати їх особливі потреби.

Тому ми надамо цифрові інструменти та фінансуватимемо такі ініціативи, як додаток Zigzag Puppy Coach App, який дає змогу новим власникам цуценят навчити їх важливим життєвим навичкам, пропонуючи персоналізований план навчання на основі породи та віку. Ми також продовжуватимемо співпрацювати з нашими партнерами-експертами в освіті дітей, щоб впроваджувати програми, які допоможуть дітям краще зрозуміти поведінку домашніх тварин, а також як доглядати за ними.

Наша точку зору

У Purina ми віримо, що, коли люди та домашні улюбленці пов’язані один з одним, життя стає багатшим і що піклування про пухнастиків має велику кількість переваг.

Woman training dog

Ми також знаємо, що відповідальне піклування та ставлення до тварин приносить користь не лише улюбленцям та їхнім власникам, а й нашому суспільству в цілому. Ось чому ми хочемо допомогти людям дізнатися та зрозуміти більше про пухнастиків.

 

Досвід спілкування з домашніми улюбленцями може бути захопливим та емоційним. Важливо, щоб ми відповідально та з любов'ю піклувалися про домашніх тварин, щоб вони були щасливими та в безпеці.

Експерти Purina

Наявні програми

По всій Європі ми вже багато років успішно проводимо програми відповідального володіння домашніми тваринами. У Португалії, наприклад, ми відкрили двері першої ветеринарної клініки Purina Pet School, яка імітує візит до ветеринара та допомагає дітям навчитися доглядати за котами та собаками. За перші 3 місяці роботи клініка прийняла понад 8 500 дітей. 

В Україні разом з Благодійним фондом "Happy Paw" ми створили настільну гру для дітей, яка навчає їх відповідальному ставленню до тварин. Протягом 2019 та 2022 років в школах по всій Україні було проведено десятки "Уроків доброти", на яких дітки могли в ігровій формі навчитись особливостям піклування про домашніх улюбленців з нашою допомогою. За 4 роки існування гри більш, ніж 200 тисяч дітей змогли навчитись відповідальному ставленню до домашніх улюбленців з її допомогою. І ми віримо, що це лише початок.

В основі дій Nestlé - програма створення спільних цінностей (csv)

Як ми прагнемо покращувати життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, так наша материнська компанія Nestlé прагне покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Дівчина біжить з собаками
Наш вплив
Наші зобов'язання
Ми прагнемо робити більше того, що має значення для домашніх тварин, для людей, які їх люблять, і для нашої спільної планети. Ось чому ми прагнемо виконати наші 6 зобов’язань Purina.