Ваш улюбленець - наше натхнення.
Чоловік та пес дивляться на захід сонця

Сприяти майбутньому без відходів

Ми прагнемо зменшити кількість відходів і вплив на клімат.

Наша мета
  • До 2025 року ми очікуємо, що понад 95% нашої упаковки буде призначено для переробки, і ми прагнемо досягти 100%.
  • ​До 2030 року нові рішення по циклічним інгредієнтам будуть інтегровані в наше портфоліо продуктів.
Як проект по планетарним межам надихнув Purina на нове зобов'язання

З нашими новими зобов’язаннями Purina ми розширили сферу діяльності та поставили нові амбітні цілі.
Керуючись міжнародним проектом по планетарним межам (Стокгольмський центр стійкості), ми розглянули сфери, на які наш бізнес впливає найбільше, і встановили цілі для 6 із 9 планетарних меж. Оскільки існує взаємозв’язок між зонами обмежень, наші дії спрямовані на позитивний цілісний вплив на здоров’я планети, щоб зрештою сприяти відновленню нашої планети.

Наше зобов'язання

Чому це важливо?

Світове виробництво пластику зросло з 2 мільйонів метричних тонн на рік у 1950 році до понад 350 мільйонів метричних тонн сьогодні. Більша частина пластикової упаковки, яка використовується для харчових продуктів, включаючи корми для домашніх тварин, і напоїв, наразі потрапляє в природне середовище, зокрема в річки та океани, завдаючи шкоди екосистемі. Незважаючи на те, що пластикова упаковка відіграє важливу роль у забезпеченні споживачів високоякісним кормом для домашніх тварин безпечним і зручним способом, ми шукаємо нові способи відповідальної утилізації упаковки. Зрештою, протягом усього нашого виробничого процесу ми хочемо працювати над економікою замкненого циклу. Ви можете прочитати більше про основну теорію циркулярної економіки нижче.

Вирішення складної проблеми забруднення пластиком вимагає комплексного та спільного підходу. Для досягнення цієї мети потрібні конкретні дії. Відповідно до цього підходу ми робимо наступні кроки:

  • Розробляємо упаковку майбутнього
  • Створюємо майбутнє без відходів
  • Формуємо нову поведінку та розуміння

У майбутньому ми зосередимося на скороченні одноразової упаковки. Ми як і раніше прагнемо створювати 100% нашої упаковки для переробки. До 2025 року ми очікуємо, що це буде понад 95%. Ми також прагнемо до 2025 року скоротити використання первинного пластику на третину.

Ще один спосіб зробити свій внесок у формування безвідходного майбутнього – це інтеграція нових рішень для циклічних інгредієнтів у наш портфель продуктів. Такі продукти, як ​Purina AdVENTuROS, де ми пілотували ініціативу в Нідерландах із використанням надлишків зерна з​ пивоварні, які інакше могли б зіпсуватися, є прикладом того, як ми допомагаємо зменшити кількість відходів і зробити крок до більш циркулярної економіки.

Що таке циркулярна економіка?

Цілі циркулярної економіки спрямовані на зменшення відходів, які використовуються в нашому виробничому процесі, зокрема відходів упаковки, інгрідієнтів, а також енергії. Наприклад, у вас вдома може бути контейнер для компосту. Отже, коли ви очищаєте картоплю на вечерю, шкірка не викидається даремно, а потрапляє прямо в компостну ємність, де вона зберігає своє призначення –  збагатити ґрунт.

циркулярна економіка

 

У харчовій промисловості для домашніх тварин ми також використовуємо субпродукти тваринного походження в наших рецептах. Ці інгредієнти, такі як печінка та інші органи мають високу поживну цінність, забезпечуючи велику кількість білка у кінцевому кормі для домашніх тварин. Використання таких продуктів також означає, що ми зберігаємо цінність потенційних відходів тваринницької промисловості, використовуючи інгредієнти, які рідко використовуються для споживання людиною.

Дізнатися більше про циркулярну економіку

 

До 2025 року ми прагнемо, щоб 100% нашої упаковки Purina можна було повторно використовувати або переробляти, а до 2030 року нові рішення для кругових інгредієнтів будуть інтегровані в наше портфоліо продуктів.

Експерти Purina

 

В основі дій Nestlé - програма створення спільних цінностей (csv)

Як ми прагнемо покращувати життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, так наша материнська компанія Nestlé прагне покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Наші досягнення на сьогодні

Наші алюмінієві банки, що використовуються для кормів Gourmet, розроблені з розрахунку на повне вторинне використання.
З жовтня 2022 року в Україні з'явилося нове пакування сухого корму для котів від PURINA ONE®,  де відбулося додавання переробленого пластику отриманого в результаті деполімеризації пластикових матеріалів здійснюється з використанням підходу балансу мас, що сприяє розвитку циркулярної економіки. Це дозволяє отримувати пластик з певним вмістом переробленого матеріалу та зменшити використання первинного пластику. Наразі в Україні інфраструктура роздільного збору та переробки упаковки лише розвивається.

Дівчина біжить з собаками
Наш вплив
Наші зобов'язання
Ми прагнемо робити більше того, що має значення для домашніх тварин, для людей, які їх люблять, і для нашої спільної планети. Ось чому ми прагнемо виконати наші 6 зобов’язань Purina.