Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Власник з собакою

Сприяти пошуку власників для безпритульних тварин

У Purina ми віримо, що кожна домашня тварина заслуговує на люблячий дім, тому ми співпрацюємо з низкою організацій, щоб допомогти підтримати адопцію домашніх улюбленців.

Наша мета

До 2025 року ми працюватимемо з нашими партнерами та організаціями, щоб покращити рівень адопції безпритульних тварин.

Наше зобов'язання

Чому це важливо?

Ми завжди підтримували адопцію домашніх тварин. Пошук домівок для пухнастиків — це те, що справді важливо для нас, саме тому це було частиною наших початкових зобов’язань з 2016 року. Ми побачили, що пандемія Covid-19 та інші кризи загострили проблему зростання безпритульних тварин, особливо в Україні після початку війни. Отже, наше зобов’язання є більш важливим, ніж будь-коли. Ось чому ми продовжуватимемо працювати з нашими місцевими та новими партнерами з адопції, щоб сприяти пошуку сімей для якомога більшої кількості безпритульних тварин.

Наша точку зору

В Purina ми піклуємось про домашніх улюбленців, і ми переконані, що наявність пухнастого друга вдома несе добро як для окремої людини, так і для суспільства загалом. Звісно, власники домашніх тварин не уявляють свого життя без своїх улюбленців, і більшість із них у всьому світі оточені любов’ю та гарним піклуванням. Проте через економічні та соціальні фактори тисячі собак, котів та інших тварин щороку лишаються покинутими, і їхня кількість тільки зростає. 

Ми усвідомлюємо, що знаходимося в унікальному положенні, і вже беремо участь у ряді програм, що сприяють адопції домашніх тварин через співпрацю та партнерські стосунки. Але ми бажаємо використовувати наш досвід та партнерські програми в ще більшій кількості країн, щоб допомагати тваринам знайти домівки, де на них чекають любов та турбота. По всій Європі ми підтримуємо програми адопції домашніх тварин, щоб допомогти покращити рівень такої адопції. Ми забезпечуємо центри адопції кормом та підтримуємо багато заходів , присвячених процесу адопції, та освітні кампанії стосовно переваг та відповідальності щодо адопції домашніх улюбленців.

Owner gives a hug to his dog

В Україні Purina вже давно підтримує програму "Ситий старт" в рамках якої майбутні власники домашніх улюбленців отримують стартовий набір корму для улюбленця. Наразі ми співпрацюємо з 28 притулками по всій Україні, де діє програма "Ситий старт". Перелік притулків:
1) Шанс (м. Запоріжжя)
2) Best friends (Київська обл.)
3) Bestfriend_animal_kr (м. Кривий Ріг)
4) Вірність (м. Дніпро)
5) Дай Лапу (м. Запоріжжя)
6) Гостомельский притулок (Київська обл.)
7) Happydog.kr.ua (м. Кропивницький)
8) Bim (м. Кропивницький)
9) Пегас (м. Дніпро)
10) Велике серце (Київська обл.)
11) Друг (м. Черкаси)
12) Життя (м. Черкаси)
13) Мокрі носики (м. Полтава)
14) Кохані безхатченки (Полтавська обл.)
15) Врятуй життя (м. Хмельницький)
16) Степ (м. Броди)
17) Дім Сірка (м. Калуш)
18) Притулок Ірини Добролюбової (м. Київ)
19) Дог лайф (м. Запоріжжя)
20) Планета (м. Вінниця)
21) Дім надії (м. Харків)
22) Допомога безпритульним тваринам (м. Київ)
23) Боярський притулок (Київська обл.)
24) Промінь життя (м. Кривий Ріг)
25) Право на життя (м. Лубни)
26) Дай лапу (м. Знам’янка)
27) Даруючи надію (м. Павлоград)
28) Кіт у чоботях (м. Переяслав-Хмельницький)
Також з початку 2022 року ми переадли на благодійність більше, ніж 700 000 кг корму для безпритульних тварин по всій Україні.

 

​​Ми знаємо, що зв’язок між домашньою твариною та людиною має багато позитивних моментів, саме тому ми шукаємо реальні рішення для покращення життя домашніх тварин та людей, які їх люблять

Експерти Purina

Наявні програми

У компанії Purina партнерські відносини є важливою частиною нашого прагнення допомагати домашнім тваринам. Ми можемо побачити ті величезні зміни, яких ми вже досягли завдяки нашим наявним партнерським відносинам з благодійними організаціями та організаціями в усьому регіоні.

Ось деякі з них:

Cats Protection у Великобританії;
ENPA в Італії;
VIVA! в Польщі;
Guau Las Nieves та Amigos Del Perro в Іспанії.

В основі дій Nestlé - програма створення спільних цінностей (csv)

Як ми прагнемо покращувати життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, так наша материнська компанія Nestlé прагне покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Дівчина біжить з собаками
Наш вплив
Наші зобов'язання
Ми прагнемо робити більше того, що має значення для домашніх тварин, для людей, які їх люблять, і для нашої спільної планети. Ось чому ми прагнемо виконати наші 6 зобов’язань Purina.