Ваш улюбленець - наше натхнення.
Собака їсть їжу з червоної миски

Наші зобов'язання: втілювати інновації в харчування для домашніх тварин.

Наукові інновації завжди залишатимуться в центрі нашої експертизи в області харчування. Ми вибираємо правильні високоякісні інгредієнти, щоб забезпечити харчування домашніх тварин за нашими рецептами. Ми також працюємо над відповідальним постачанням наших інгредієнтів.

Наші цілі
  • До 2024 року ми випустимо 20 нових продуктів, що сприяють здоров’ю та благополуччю домашніх тварин.
  • До 2025 року 20% протеїнів із зернових культур і овочів буде отримуватись з рослин, що вирощені з використанням методів регенеративного землеробства, а до 2030 року – 50%.
  • До 2030 року ми використовуватимемо лише рибу, отриману з використанням відповідальних методів (виловлена в дикій природі та аквакультурі).
Наше зобов'язання

Purina була заснована на обіцянці про створення високоякісного харчування, яке може допомогти покращити здоров’я та благополуччя домашніх тварин. Хоча харчування — основа нашої діяльності, ми також приділяємо багато уваги інгредієнтам, які ми використовуємо, і тому, як ми їх отримуємо. Ми усвідомлюємо нашу відповідальність за забезпечення якісного харчування, одночасно зменшуючи наш вплив на клімат.

Тому ми продовжуватимемо уважно стежити за кількістю наших нових продуктів, що сприяють здоров’ю та благополуччю домашніх улюбленців.
Ми також відстежуватимемо, скільки наших інгредієнтів походить від відновлюваного сільського господарства та відповідальних методів постачання.

Наша точка зору: purina, дослідження та харчування

Ми — компанія власників та любителів домашніх тварин, починаючи від наших вчених, дієтологів та закінчуючи співробітниками відділів маркетингу та продажів. Ми розуміємо харчові, поведінкові та соціальні потреби домашніх улюбленців і намагаємося зробити все можливе, щоб вони залишилися здоровими та щасливими.

Ми переконані, що якісне харчування, розроблене з використанням результатів наукових досліджень, має важливе значення для добробуту пухнастиків. Ось чому з моменту заснування компанії та протягом усієї нашої діяльності ми дотримувалися нашої обіцянки щодо високоякісного харчування. У Purina харчування займає центральне місце.

Наша відданість методам регенеративного землеробства для зернових і рослинних білків прагне змінити тенденцію до виснаження ґрунту та допомогти зменшити загальні викиди вуглецю.

Woman

 

Ми співпрацюємо з поважними партнерами і лідерами у ветеринарній галузі. А також з відповідальними експертами з пошуку сировини. Саме тому, ми надихаємося перспективою поширювати інновації одночасно зменшуючи наш вплив на клімат. Тільки працюючи у плідній співпраці ми досягнемо наших цілей!

Експерти Purina

 

В ОСНОВІ ДІЙ NESTLÉ - ПРОГРАМА СТВОРЕННЯ СПІЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ (CSV)

Як ми прагнемо покращувати життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, так наша материнська компанія Nestlé прагне покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Що таке відновлюване сільське господарство?

Відновлюване сільське господарство – це підхід до землеробства, спрямований на покращення здоров’я та родючості ґрунту, а також на захист водних ресурсів і біорізноманіття. Відновлення здоров’я ґрунту допомагає знизити й уловити підвищений рівень вуглецю в ґрунтах і рослинній біомасі. Більш здорові ґрунти також більш стійкі до впливу зміни клімату та можуть підвищити врожайність, допомагаючи покращити засоби до існування фермерів.

Стандарти Nestlé по відповідальному постачанню сировини

Наш стандарт Nestlé по відповідальному постачанню сировини полягає у постачанні через турботу та повагу до окремих людей, спільнот і планети загалом. У ньому описано вимоги та способи роботи, які ми застосовуємо разом із третіми сторонами нашого ланцюга поставок, щоб забезпечити стале довгострокове постачання та досягти постійного зменшення нашого впливу на ресурси планети.

Зрештою, ми прагнемо підтримувати спільні цінності та робити вагомий внесок у них, мати позитивний вплив на людей, громади та планету, а також працювати над постійним вдосконаленням щодо досягнення стандартних вимог.

Наш стандарт виходить за межі галузевих норм і ґрунтується на 5 ключових принципах.

  • Ми дбайливо та з повагою ставимося до планети, людей і океанів.
  • Постачальники працюють в рамках стандартів праці та дбають про своїх співробітників, зберігають природні ресурси та ведуть бізнес етично.
  • Посередники працюють за однаковими принципами цінності та поваги.
  • Фермери та рибалки постійно вдосконалюють свої методи роботи.
  • Відповідальні особи на різних рівнях ланцюга постачання працюють відповідно до чинних нормативних актів, постійно контролюють процеси та вдосконалюють стандарти.
Дівчина біжить з собаками
Наш вплив
Наші зобов'язання
Ми прагнемо робити більше того, що має значення для домашніх тварин, для людей, які їх люблять, і для нашої спільної планети. Ось чому ми прагнемо виконати наші 6 зобов’язань Purina.