Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Старша жінка з котом

Сприяти здоров'ю людей шляхом посилення взаємодії між людиною та домашніми тваринами

Ми віримо, що використання сили людського зв’язку між домашніми тваринами може принести реальні переваги здоров’ю та добробуту людей.

Наша мета

До 2030 року ми прагнемо допомогти 1 000 000 людей, які потребують психосоціальної реабілітації поліпшити своє здоров’я та благополуччя.

Наше зобов'язання

Чому це важливо?

Майже чверть населення планети стверджує, що їм немає на кого розраховувати у важкі часи. У багатьох європейських країнах близько чверті населення повідомило, що страждають принаймні одним психічним розладом. Ми також знаємо з досвіду та наших поточних досліджень, що сила зв’язку між домашніми тваринами та людиною допомогла багатьом у вразливих ситуаціях покращити самопочуття.

Ми маємо давні партнерські стосунки в Європі, де людський зв’язок із домашніми тваринами (через заходи чи лікування за допомогою тварин) допоміг підтримати дітей і дорослих у їхніх фізичних і психічних потребах, а також приніс позитивні результати. Наприклад, завдяки нашій підтримці досліджень в Іспанії з Університетом Рей Хуан Карлос і лікарнею Ніньо Хесус де Мадрид щодо переваг собак-терапевтів для дітей, які мають розлади харчової поведінки, ми спостерігали зменшення тривоги та симптомів депресії. а також підвищення самооцінки.
Ми продовжуватимемо співпрацювати з нашими партнерами, а також забезпечувати обмін передовим досвідом і результатами.

Ми також підтримуватимемо це зобов’язання через нашу премію BetterwithPets, щоб нагороджувати найвпливовіші організації, які використовують силу людського зв’язку з домашніми тваринами та впливають на благополуччя дітей і дорослих у вразливих ситуаціях. Ви можете прочитати більше про премію BetterwithPets нижче.

Ми прагнемо створити інклюзивну спільноту, де ми зможемо ділитися та використовувати досвід, найкращі практики та інструменти для досягнення позитивного соціального впливу.

Премія від PURINA BetterwithPets Prize

У 2018 році ми започаткували премію Purina BetterwithPets Prize. Ця премія була пов’язана з нашим фундаментальним переконанням, що людям і домашнім тваринам краще разом. Ми знаємо, що у зв’язку між домашніми тваринами та людиною є магія, яку можна використати, щоб сприяти позитивним змінам для здоров’я та добробуту людей і спільнот. Премія підтримала підприємців, які розвинули такі ініціативи.

Woman with dog

StreetVet з Великої Британії став переможцем нашої премії у 2020 року. Вони надають безкоштовну ветеринарну допомогу домашнім тваринам, власники яких залишилися бездомними. StreetVet виграв 50 000 швейцарських франків на підтримку запуску першої в історії схеми акредитації гуртожитків, де дозволено проживання з домашніми тваринами, що дозволяє власникам тварин, які залишилися бездомними проживати разом зі своїми улюбленцями.

З 2023 року премія BetterwithPets Prize відбуватиметься кожні 2 роки з 2-річним циклом надання грантів до 2030 року. Вона буде зосереджена на визнанні та підтримці виняткових організацій, які працюють над сприянням і підтримкою здоров’я людей через силу зв’язку між пухнастиками та людиною.

 

Для мене все, що стосується streetvet було божевільною подорожжю: від ідею до того, що я роблю тепер щодня. Найкраща частина цього процесу була про людей, яких ми зустрічали на цьому шляху, будь то власники зі своїми собаками або люди, які хотіли змінити ситуацію.

Джейд Стетт. Співзасновник StreetVet

Розвиток каністерапії в Україні

Собаки можуть бути не тільки друзями чи службовими помічниками, але й терапевтами. Взаємодія із собакою є ефективним способом відволікання для дітей та дорослих, які страждають від психічних розладів, депресії, посттравматичного синдрому та порушень інтелектуального розвитку, зору, слуху, мовлення.

Каністерапія (від лат. canis — собака) або терапія із залученням собак-терапевтів – це метод позитивного психосоціального і фізіореабілітаційного впливу на людей, які цього потребують, через роботу зі спеціально навченими та керованими собаками-терапевтами.

Purina сприяє розвитку каністерапії в Україні з 2018 року:

  • Проактивно допомагає українським каністерапевтам отримувати нові знання закордоном, щоб потім поширювати та застосувати їх на практиці в Україні.
  • Підтримує проведення конференцій, семінарів, вебінарів в Україні, сприяючи обміну досвідом представників різних шкіл та об’єднуючи каністерапевтів та зацікавлених ентузіастів, власників собак з усієї країни та поза її межами.
  • Допомагає в організації індивідуальних уроків для дітей з каністерапевтом. Під час яких діти керують собаками, вчаться давати команди та взаємодіяти з пухнастими, що покращує їх емоційний стан і сприяє розвитку фізичного стану й мовлення.

Ми знаємо, що каністерапія сприяє підвищенню загального реабілітаційного потенціалу та здатна принести користь багатьом українцям, тому продовжуємо популяризувати реабілітаційний метод каністерапії в Україні.

В основі дій Nestlé - програма створення спільних цінностей (csv)

Як ми прагнемо покращувати життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, так наша материнська компанія Nestlé прагне покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Дівчина біжить з собаками
Наш вплив
Наші зобов'язання
Ми прагнемо робити більше того, що має значення для домашніх тварин, для людей, які їх люблять, і для нашої спільної планети. Ось чому ми прагнемо виконати наші 6 зобов’язань Purina.