Ваш улюбленець - наше натхнення.
Риба у воді

Сприяти застосуванню регенеративних підходів у користуванні ґрунтами та океанами

Ми працюємо, щоб допомогти відродити грунти та океани.

Наша мета на 2030

Клімат і природа 2030:

Розглядаючи вплив на екосистему, ми зосереджуємося на тих областях, на які ми впливаємо. Наприклад, ґрунт та добрива, які ми використовуємо та те, як ми сприяємо відновленню ґрунту та водних ресурсів. Наше зобов’язання включає наступні цілі до 2030 року:

 • Скоротити викиди CO2 на 50% на шляху до повного їх скорочення.
 • Зменшити надлишок азоту та фосфору з добрив у нашому ланцюзі постачання сільськогосподарської продукції.
 • Обмежити землекористування, а також покращити якість землі за допомогою методів відновлюваного сільського господарства.
 • Зробити внесок своїми діями, щоб зупинити виснаження природи та почати змінювати цю тенденцію до 2030 року.
 • Вирішити проблему незаконного вилову риби з нашими глобальними партнерами, наприклад, Sustainable Fisheries Partnership (SFP), а також співпрацювати та підтримувати проекти з покращення рибальства (FIP).
 • Здійснювати проекти відновлення морських водоростей для збільшення акумульованого вуглецю та сприяння біорізноманіттю.
Як проект по планетарним межам надихнув Purina на нове зобов'язання

З нашими новими зобов’язаннями Purina ми розширили сферу діяльності та поставили нові амбітні цілі.

Керуючись міжнародним проектом по планетарним межам (Стокгольмський центр стійкості), ми розглянули сфери, на які наш бізнес впливає найбільше, і встановили цілі для 6 із 9 планетарних меж. Оскільки існує взаємозв’язок між зонами обмежень, наші дії спрямовані на позитивний цілісний вплив на здоров’я планети, щоб зрештою сприяти відновленню нашої планети.

Наше зобов'язання

Зміна клімату та біорізноманіття є найактуальнішими екологічними проблемами нашого часу.
Харчові ланцюги спричиняють 80% глобального знищення лісів і відповідають за 29% викидів парникових газів. Вони є найбільшою причиною втрати біорізноманіття.

У нас є це десятиліття, щоб удвічі скоротити глобальні викиди вуглецю та зупинити виснаження природи.
Наш план полягає в наступному:

 • Впровадити регенеративну сільськогосподарську практику для наших ключових інгредієнтів, щоб допомогти покращити стан ґрунту, сприяючи зменшенню викидів вуглецю до повного скорочення.
 • Прагнути обмежити використання грунту та зменшити надлишок азоту та фосфору з добрив у нашому ланцюзі постачання сільськогосподарської продукції.
 • Допомагати розвитку біорізноманіття суші та океанів, інтегруючи ці дії в наш ланцюжок поставок.
 • Реалізувати проекти відновлення морських водоростей для збільшення кількості акумульованого вуглецю та сприяння біорізноманіття.

Що таке регенерація?

Регенеративні методи спрямовані на захист наших океанів і земель від подальшої шкоди та надання їм можливості відновитися.
І суша, і океан є частинами однієї екосистеми, тому ми не можемо дивитися на одне, не розуміючи впливу на інше.

Відновлюване сільське господарство спрямоване на покращення стану та родючості ґрунту, що має численні переваги. Ці переваги включають видалення C02 (вуглекислого газу) з атмосфери та зберігання його у вигляді вуглецю в ґрунті. Подібним чином регенерація океану може допомогти видалити надлишок вуглекислого газу та інших забруднюючих речовин (таких як викиди від добрив), шляхом уловлювання викидів у морських водоростях і зберігання їх на морському дні.

 

Регенеративні методи мають дивовижний потенціал для поглинання co2 у грунті та океані. Ми працюмо над тим, щоб сприяти відновленню обох.

Purina експерти

 

В основі дій Nestlé - програма створення спільних цінностей (csv)

Як ми прагнемо покращувати життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, так наша материнська компанія Nestlé прагне покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Наша співпраця З LENs UK

Разом з Nestlé UK, Nestlé Cereal Partners UK і Anglian Water компанія Purina у Великій Британії інвестувала в ландшафтну ініціативу по всьому регіону під назвою Landscape Enterprise Network (LEN). LEN — це незалежний механізм, за допомогою якого підприємства, що мають спільні інтереси в захисті навколишнього середовища можуть працювати разом. Залучені фермери отримують фінансування для впровадження заходів із застосування регенеративного підходу до землеробства.
Цей перший проект вплине на 4335 гектарів землі на сході Англії. Заходи, які фінансуються в рамках угоди включають: 

 • Покривні культури, які захищають якість води та означають, що ґрунт менше піддається ерозії.
 • Зменшення культивації, щоб зберегти ґрунти здоровішими та зменшити викиди CO2 в атмосферу.
 • Культури, які зменшують вплив шкідників, покращують структуру ґрунту та зменшують залежності від синтетичних добрив. 
 • Огорожі з рослин, які можуть створити середовище існування з біорізноманіттям, щоб уловлювати вуглець і приносити ряд переваг для здоров’я ґрунту.

Ці природні рішення є фундаментальними для регенеративного землеробства. Іншими словами, їжу та корми для домашніх тварин можна виробляти з меншим впливом на навколишнє середовище та навіть допомогти у відновленні ландшафтів.

Дівчина біжить з собаками
Наш вплив
Наші зобов'язання
Ми прагнемо робити більше того, що має значення для домашніх тварин, для людей, які їх люблять, і для нашої спільної планети. Ось чому ми прагнемо виконати наші 6 зобов’язань Purina.