Для Суспільства

ПОПУЛЯРИЗУВАТИ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ, ПРИСВЯЧЕНІ ВІДПОВІДАЛЬНОМУ ВІДНОШЕННЮ ДО ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ

Наша мета

До 2023 року 2 000 000 дітей мають взяти участь у наших програмах відповідального утримання домашніх улюбленців

80

Наші досягнення на сьогодні

Досягнуто на 41 %

Протягом 2018 року 319 450 дітей взяли участь у наших програмах відповідального утримання домашніх улюбленців. З 2015 року 823 739 дітей у Франції, Італії, Німеччині, Нідерландах, Швейцарії, Росії та Іспанії пройшли навчання щодо відповідального утримання домашніх улюбленців за допомогою наших програм. Ми також співпрацюємо з багатьма різними організаціями, щоб допомогти нам проводити ці програми в навчальних приміщеннях та поза ними.

Наша точка зору

Ми у компанії Purina віримо, що, коли люди та домашні улюбленці пов’язані один з одним, життя стає багатшим і що утримання домашніх улюбленців має велику кількість переваг. Діти — це наступне покоління власників домашніх тварин, і важливо, щоб вони усвідомлювали переваги домашніх улюбленців і розуміли, як найкраще поводитися з ними. Домашні тварини вчать дітей відповідальності за чуже життя, висловлювати прихильність та поважати межі в спілкуванні.

Ми прагнемо забезпечити, щоб якомога більше дітей по всій Європі дізналися про всі етапи відповідального утримання домашніх улюбленців: як поводитися з вихованцем, як зрозуміти його поведінку, як доглядати, годувати та розчісувати. Ми прагнемо перетворити наших дітей на відповідальних власників домашніх улюбленців.

Досвід спілкування з домашніми улюбленцями може бути захопливим та емоційним, особливо для дітей.

Наявні програми

Багато країн по всій Європі впродовж багатьох років вже реалізують успішні програми відповідального утримання домашніх тварин.

Наприклад, в Італії вже 10 років працює «Школа догляду за домашніми тваринами» (Scuola di Petcare). Приблизно 250 000 дітей початкової школи та їхніх сімей навчаються перевагам відповідального утримання домашніх тварин.

У нас є подібні програми у Франції, Росії та Німеччині, і це тільки декілька з них.


В Україні разом з Благодійним фондом "Happy Paw" ми створили настільну гру для дітей, яка навчає їх відповідальному ставленню до тварин.

Протягом 2019 та 2020 років в школах по всій Україіні було проведено десятки Уроків доброти, на яких дітки могли в ігровій формі навчитись особливостям піклування про домашніх улюбленців з нашою допомогою. За 2 роки існування гри більш ніж 188 тисяч дітей змогли навчитись відповідальному ставленню до домашніх улюбленців з її допомогою. І ми віримо, що це лише початок.

game

Засновуючись на Nestlé CSV

Як ми прагнемо покращити життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, наша материнська компанія Nestlé прагне покращити якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Інші зобов’язання