Для Суспільства

ПРОСУВАТИ ПЕРЕВАГИ ПРИСУТНОСТІ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ НА РОБОЧОМУ МІСТІ

Наша мета

До 2020 року по всій Європі ми створили 200 альянсів для підтримки ініціатив щодо присутності домашніх улюбленців на робочому місті.

100

Наші досягнення на сьогодні

Досягнуто на 100 %

На кінець 2020 року ми досягли своєї цілі та створили 200 альянсів для підтримки ініціативи щодо присутності домашніх улюбленців на робочому місці з різними компаніями з усього світу

Наша точка зору

Сучасне життя стає все складнішим. Такі фактори, як урбанізація, поїздки на роботу та час, проведений в Інтернеті, ускладнюють утримання домашніх улюбленців та проведення з ними часу.

Як провідна компанія з догляду за домашніми улюбленцями, ми прагнемо підтримувати людей, щоб вони могли користуватися усіма перевагами володіння домашніми тваринами у безперервно мінливому світі. Наявність домашніх улюбленців на роботі — це один зі способів, завдяки якому ми можемо насолоджуватися спілкуванням з нашими вихованцями впродовж цілого дня.

Ми знаємо, що домашні улюбленці мають надзвичайно позитивний вплив на наше психічне та фізичне здоров’я та самопочуття, але збільшення тривалості робочого часу, зростання індивідуального споживання на ходу, перехід населення від сільського до більш міського укладу життя може ускладнити існування домашніх улюбленців у житті людини ХХІ століття.

Програма «Улюбленці на робочому місці» надає всім працівникам можливість привести своїх чотирилапих друзів до офісу. Ми сподіваємось, що обмін досвідом надихне інші компанії також відкрити свої двері для собак! Щоб дізнатись більше про наших домашніх тварин на робочому місці, натисніть тут.

Чи знали ви, що згідно з дослідженнями працівники, які приводять домашніх улюбленців на роботу, мають менше симптомів стресу? Або що наявність домашніх улюбленців в офісі сприяє гармонійному поєднанню роботи та особистого життя?

Домашні тварини в офісах компанії Purina

Ми переконані, що людям і домашнім улюбленцям краще разом, і присутність домашніх тварин на роботі — це наочна демонстрація нашої пристрасті до домашніх улюбленців та цінностей компанії Purina, які ми всі поділяємо. Ми доклали багато зусиль для того, щоб зробити офіси Nestlé Purina в Європі якомога більш привітними.

У багатьох наших філіях чотириногі друзі вже стали «постійними працівниками». У деяких офісах собакам дозволено знаходитися день або тиждень на рік, але дедалі поширюється практика, коли собаки вже мають постійне місце в наших офісах.

У Великобританії домашніх тварин можна приводити на робоче місце з 2003 року, а головний офіс у цій країні став з 2015 року першим у світі офісом Nestlé, де собаки можуть вільно знаходитися весь час.

Приєднуйтесь до альянсу «Домашні тварини на роботі» (PetsatWork), і ми допоможемо вам зробити ваш офіс зручним для собак

Ми хочемо поділитися з вами своїм досвідом та прикладами того, як налаштувати програму «Домашні тварини на роботі». Ми запрошуємо інші компанії та організації наслідувати цей приклад. Наша мета — до 2020 року створити 200 альянсів по всій Європі, які приєднаються до нас та впровадять ініціативу «Домашні тварини на роботі».

Завдяки нашій підтримці кожна компанія може по-своєму піклуватися про домашніх тварин і отримувати вигоду з усього спектру нашої підтримки для сприяння цій трансформації. Ми пропонуємо компаніям успішну та довготривалу програму — від наклейок, що схвалюють присутність собак, до тестів поведінки собак.

Ми також розробили простий набір інструментів «Домашні тварини на роботі» це всього 6 кроків, які допоможуть зовнішнім партнерам реалізувати цю програму.

Якщо ви бажаєте стати частиною альянсу «Домашні тварини на роботі» та хочете отримати більше інформації, напишіть нам за адресою: info@ua.nestle.com

Засновуючись на Nestlé CSV

Як ми прагнемо покращити життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, наша материнська компанія Nestlé прагне покращити якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Інші зобов’язання