Для Суспільства

СПРИЯТИ ПОШУКУ ВЛАСНИКІВ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН

Наша мета

До 2023 року наші 10 найбільших ринків у Європі підтримуватимуть програми та організації з адопції домашніх тварин, щоб допомогти покращити рівень такої адопції.

70

Наші досягнення на сьогодні

Досягнуто на 70 %

17 (2 країни попереднього включення) країн, включно з Францією, Італією, Польщею, Україною, Іспанією, Великобританією, Росією та багатьма іншими, налагодили партнерські стосунки щодо адопції домашніх тварин приблизно з 43 різними організаціями. Усі ці організації прагнуть допомогти якомога більшій кількості домашніх тварин знайти нову домівку. Працюючи разом, ми можемо забезпечити здоров’я, безпеку та добробут ще більшої кількості домашніх тварин.

Серед наших 10 найбільших ринків 8 вже встановили партнерські відносини на підтримку цього зобов’язання.

В Україні Purina вже давно підтримує програму "Ситий старт" в рамкаї якої майбутні власники домашніх Улюбленців отримують стартовий набір корму для нового члену їх родини.

Окрім цього, під час спалаху COVID 19 ми пожертвували понад 3 мільйони пакувань корму притулкам та організаціям захисту тварин у понад 15 країнах Європи, Близького Сходу та Північної Африки. В Україні ми підтримуємо програму "Один вдома" та щомісяця передаємо корм для домашніх улюбленців, за якими піклуються люди літнього віку. У 2020 році ми передали близько 2 тонн корму

Наша точка зору: Purina, партнерства та співпраця

Компанія Purina піклується про домашніх улюбленців, і ми переконані, що наявність чотирилапого друга вдома несе добро як для окремої людини, так і для суспільства загалом. Звісно, власники домашніх тварин не уявляють свого життя без своїх улюбленців, і більшість із них у всьому світі оточені любов’ю та гарним піклуванням. Проте через економічні та соціальні фактори тисячі собак, котів та інших тварин щороку лишаються покинутими, і їхня кількість тільки зростає.

Ми усвідомлюємо, що знаходимося в унікальному положенні, і вже беремо участь у ряді програм, що сприяють адопції домашніх тварин через співпрацю та партнерські стосунки. Але ми бажаємо використовувати наш досвід та партнерські програми в ще більшій кількості країн, щоб допомагати тваринам знайти домівки, де на них чекають любов та турбота.

По всій Європі ми підтримуємо програми адопції домашніх тварин, щоб допомогти покращити рівень такої адопції. Ми забезпечуємо центри адопції кормом та підтримуємо багато заходів , присвячених процесу адопції, та освітні кампанії стосовно переваг та відповідальності щодо адопції домашніх улюбленців

Ми знаємо, що зв’язок між домашньою твариною та людиною має багато позитивних моментів, саме тому ми шукаємо реальні рішення для покращення життя домашніх тварин та людей, які їх люблять.

Наявні програми

У компанії Purina партнерські відносини є важливою частиною нашого прагнення допомагати домашнім тваринам. Ми можемо побачити ті величезні зміни, яких ми вже досягли завдяки нашим наявним партнерським відносинам з благодійними організаціями та організаціями в усьому регіоні.

Ось деякі з них:

Cats Protection у Великобританії;

ENPA в Італії;

The ‘Giving Hope’ Fund та RunForDogs Fund в Росії

VIVA! в Польщі;

Guau, Las Nieves та Amigos Del Perro в Іспанії;

Dublin SPCA в Ірландії;

Благодійний фонд Happy Paw в Україні, центр каністерапії Fairy Tails.

Засновуючись на Nestlé CSV

Як ми прагнемо покращити життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, наша материнська компанія Nestlé прагне покращити якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Інші зобов’язання