Для Улюбленців

ВТІЛЮВАТИ ІНОВАЦІЇ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЗДОРОВ’Я ТА ДОБРОБУТУ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Наші цілі

З 2020 по 2023 рік ми випустимо 14 нових продуктів, призначених для покращення здоров’я та добробуту домашніх тварин.

100

Наші досягнення на сьогодні

Ми маємо багату історію інновацій, і продовження інновацій для покращення здоров’я та добробуту домашніх тварин залишається пріоритетом для нас. З того часу, як у 2016 році ми почали виконання своїх зобов’язань, вже випущено 19 нових продуктів, включно з Purina® DENTALIFE та Purina®ONE® Bifensis, їм було присвячено публікації у 17 наукових журналах. Це перевершило нашу початкову мету — 16 нових продуктів у 2016–2018 роках.

У 2018–2020 роках ми поставили за мету випуск 14 нових продуктів. У 2018 році ми випустили 7 нових продуктів, а протягом 2019 року було запущено ще 16 продуктів. У результаті у цілому було запущено 23 продукти проти запланованих 14.

У 2020 році ми створили революційний та інноваційний продукт PRO PLAN® LIVECLEAR® — перший та єдиний корм для котів, який зменшує кількість алергенів у котів. Ця революційна дієта є результатом досліджень Purina, що проводились понад десять років та спрямовані на пошук безпечного, ефективного та сприятливого підходу до зменшення кількості алергенів у котів.

Харчування — основа нашої діяльності, і лише один із важливих способів, завдяки якому ми допомагаємо поліпшити життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять.

Наша точка зору: Purina, дослідження та харчування

Ми — компанія власників та любителів домашніх тварин, починаючи від наших вчених та дієтологів та закінчуючи співробітниками відділів маркетингу та продажів. Ми прагнемо зрозуміти харчові, поведінкові та соціальні потреби домашніх улюбленців і намагаємося зробити все можливе, щоб вони залишались здоровими та щасливими.

Ми переконані, що якісне харчування, яке базується на наукових даних, має важливе значення для добробуту домашніх улюбленців. Ось чому з моменту заснування компанії та протягом всієї нашої діяльності ми дотримуємось своїх обіцянок щодо якісного харчування, підтвердженого науковими дослідженнями та результатами. Для компанії Purina харчування має головне значення.

Як одна з провідних компаній із догляду за домашніми улбленцями у світі ми вкладаємо значні інвестиції в науку, інновації та розуміння домашніх улюбленців. Ми несемо відповідальність перед домашніми улюбленцями та їхніми власниками, використовуючи ці знання та дослідження , а також власні ноу-хау, щоб розширити межі та продовжувати розробляти дієти, зокрема для домашніх улюбленців з особливими потребами та тих, хто потребує призначеного ветеринаром харчування.

Ми співпрацюємо з поважними колегами і найкращими ветеринарними компаніями світу та надихаємося перспективою поширювати інновації, завдяки яким можна досягти важливих успіхів у галузі здоров’я та добробуту домашніх тварин.

Базуючись на Nestlé CSV

Як ми прагнемо покращити життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, наша материнська компанія Nestlé прагне покращити якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Інші зобов’язання