Для Планети

ВПРОВАДИТИ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО ВИБОРУ ДЖЕРЕЛ СИРОВИНИ

Наша мета

До 2020 року: 100 % інгредієнтів з морепродуктів повинні доставлятися відповідальним постачальниками*

80

Наші досягнення на сьогодні

До 2018 року: 65 % сировини та 64 % упаковка проходять аудит наших відповідальних постачальників.

До 2018 року:
100 % нашої сої простежується
79 % сої постачається відповідальним постачальником, за винятком Росії
43 % наших інгредієнтів з морепродуктів було отримано від наших відповідальних постачальників — постачання зросло з 27 % у 2017 році.

До 2019 року:
53 % наших інгредієнтів з морепродуктів було отримано від наших відповідальних постачальників *відповідно до Керівних принципів відповідального постачання компанії Nestlé.

Наша точка зору: компанія Purina і відповідальне постачання

Власник домашніх тварин, супермаркет чи ветеринар — кожен хоче знати, звідки постачаються інгредієнти та який вплив на довкілля може здійснювати їхнє джерело. Так само вони бажають знати, яку політику постачання ми впроваджуємо.

Підхід компанії Purina щодо відповідального постачання постійно вдосконалюється. Ми прагнемо забезпечити, щоб виробництво високоякісної сировини нашими постачальниками було відповідальним та екологічно безпечним. Ми вже працюємо з нашими постачальниками щодо важливості належного відстежування та взаємодії наших постачальників зі сторонніми партнерами для оцінки всього нашого ланцюжка постачань. Наприклад, ми співпрацюємо з такими організаціями, як Proforest та Sustainable Fisheries Partnership, щоб визначити, наскільки відповідальною є наша практика. Ця робота ставить нас загалом на перше місце у діяльності Nestlé щодо пошуку відповідальних постачальників.

Ми регулярно працюємо не лише з нашими партнерськими організаціями. Наша команда часто зустрічається з постачальниками та покупцями, а також відвідує виробничі майданчики. Це дозволяє нам добре розуміти, як працюють наші постачальники. Деякі наші продукти мають дуже складний ланцюг постачань, і може бути важко відвідувати усіх наших партнерів. Проте ми запровадили такі ініціативи, як регулярна оцінка сільгоспвиробників, щоб переконатися, що наш ланцюг постачань, знову ж на рівні сільгоспвиробників, відповідає програмі відповідального постачання.

Інформація про відповідальне постачання компанії Purina є важливою. Ось чому ми встановили довгострокові стратегії пошуку компонентів для нашої продукції, щоб споживачі та зацікавлені сторони могли довіряти способу отримання наших інгредієнтів.

З 2017 року ми оцінили понад 300 сільгоспвиробників.

Засновуючись на Nestlé CSV

Як ми прагнемо покращити життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, наша материнська компанія Nestlé прагне покращити якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Інші зобов’язання