Для Улюбленців

СПРИЯТИ ЗНИЖЕННЮ РИЗИКу ОЖИРІННЯ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ

Наша мета

До 2023 року наші 10 найбільших ринків у Європі підтримуватимуть наші партнерські програми та програми з профілактики.

20

Наші досягнення на сьогодні

Досягнуто на 20 %

У 2017 році ми запустили Healthy Love — програму, яка має на меті забезпечити ветеринарів правильною інформацією щодо надання порад власникам домашніх тварин про підтримку здорової ваги свого домашнього улюбленця.

Програма спрямована на:

  • запобігання ожирінню (підтримання здорової ваги) у всіх домашніх улюбленців
  • корекцію ожиріння — спрощена програма схуднення для домашніх улюбленців із зайвою вагою;
  • уникнення повторного збільшення ваги — довготривале підтримання здорової ваги — після успішного зниження ваги, дотримання здорових звичок.

Зараз вона доступна у 20 країнах, і надалі ми будемо поширювати доступність програми по всій Європі.

Наша точка зору

Дослідження доводять, що ожиріння є головною проблемою здоров’я домашніх улюбленців: 33–58 % котів та собак мають надмірну вагу. Сучасний спосіб життя та схильність до перегодовування домашніх тварин снеками та ласощами (із «занадто великої любові») є одними з основних причин виникнення проблем. У домашніх улюбленців надмірна вага призводить до проблем зі здоров’ям, адже вона не лише чинить величезний тиск на суглоби та внутрішні органи, але й сильно впливає на якість життя.

Компанія Purina має довгу історію пропаганди здорового харчування та способу життя наших домашніх улюбленців, а також впроваджує революційні інновації у виготовлення кормів — і багато з них вже змінили визначення галузевих стандартів. Сюди входять наші клінічні дієти, перші дієти на ринку, спеціально розроблені для допомоги в зниженні ваги та підтримці здорової ваги.

Ми також запровадили «показник стану організму» — зараз він широко використовується не тільки в наукових дослідженнях, але також ветеринарами та благодійними організаціями як золотий стандарт для оцінки стану організму домашніх улюбленців, що дозволяє визначити, чи мають вони надлишкову вагу чи ожиріння. Ми продовжуємо тісно співпрацювати з ветеринарами, щоб допомогти власникам домашніх улюбленців краще зрозуміти, як вони можуть покращити стан здоров’я своїх домашніх тварин із зайвою вагою, змінивши власну поведінку.

Наша мета — ініціювати реальні зміни, щоб допомогти зменшити ризик ожиріння домашніх улюбленців за допомогою спільних профілактичних програм з ключовими фахівцями з питань харчування та охорони здоров’я.

Ми усвідомлюємо, що глибина проблеми не дозволяє нам вирішити її самостійно. Щоб змінити ситуацію, нам потрібно співпрацювати в цій галузі з іншими ключовими зацікавленими сторонами.

Боротьба з ожирінням домашніх улюбленців стає ще складнішим завданням, якщо зазначити, що багато власників навіть не усвідомлюють, що їхній вихованець має зайву вагу.

Засновуючись на Nestlé CSV

Як ми прагнемо покращити життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, наша материнська компанія Nestlé прагне покращити якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Інші зобов’язання