Для Суспільства

СТВОРЮВАТИ РОБОЧІ МІСЦЯ ДЛЯ МОЛОДІ ПО ВСІЙ ЄВРОПІ

Наша мета

До 2016 року ми створили 1500 можливостей для працевлаштування та стажування молоді у віці до 30 років у Nestlé Purina в Європі.

100

Наші досягнення на сьогодні

Досягнуто на 100 %

Ми з гордістю досягли своєї мети, працевлаштувавши 2 429 молодих людей з 2014 року. І ми продовжуватимемо створювати робочі місця для молоді віком до 30 років у рамках глобальної ініціативи нашої материнської компанії Nestlé needs YOUth («Ти потрібен Nestlé»)

  • Від 45 000 до 50 000 можливостей для навчання та стажування.
  • Розширена співпраця із зовнішніми партнерами, щоб мотивувати їх приєднатися та збільшити вплив.
  • Щороку від 20 000 до 25 000 можливостей працевлаштування для молоді віком до 30 років.

Наша точка зору

Безробіття серед молоді — головне глобальне питання. Ми усвідомлюємо, що залучення та утримання людей з досвідом є надзвичайно важливим для нас як компанії та для забезпечення щасливого майбутнього для домашніх улюбленців.

Деякі молоді люди віком до 30 років також стануть у майбутньому власниками домашніх тварин і, ми сподіваємося, зіграють певну роль у просуванні переваг та радощів від утримання домашніх улюбленців.

У КОМПАНІЇ NESTLÉ PURINA МИ ЗАВЖДИ ШУКАЄМО МОЛОДІ ТАЛАНТИ І МАЙБУТНІХ ЛІДЕРІВ БІЗНЕСУ!

Засновуючись на Nestlé CSV

Як ми прагнемо покращити життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, наша материнська компанія Nestlé прагне покращити якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням

Інші зобов’язання