Чи досягла моя кішка літнього віку?

В міру того, як ваша кішка стає старшою, її харчові потреби і спосіб життя можуть поступово змінюватися.
Чи досягла моя кішка літнього віку?
Чи досягла моя кішка літнього віку?
Чи досягла моя кішка літнього віку?

Кішка - це повноцінний член сім'ї, і ми прекрасно розуміємо, що сама думка про її старіння не може не викликати смутку. На відміну від людини, у наших вихованців у похилому віці не з'являються зморшки і інші зовнішні ознаки старіння, тому визначити, коли ваша кішка стане літньою досить складно.

Як це часто буває, перші ознаки старіння будуть з'являтися у вашої кішки поволі, практично непомітно, і процес згасання буде, як і у людини, дуже повільним і поступовим. Хоча не існує точного віку, з якого кішку можна назвати літньою, проте зазвичай вихованець розглядається в якості такого по досягненні 7 років від народження.

Пам'ятайте, що правильне харчування, регулярні огляди у лікаря ветеринарної медицини та, звичайно ж, любов і турбота - гарантія того, що ваша кішка навіть в похилому віці буде відчувати себе щасливою і здоровою.

З додатковими корисними порадами, які допоможуть забезпечити вашій кішці щасливу старість, ви можете ознайомитися, прочитавши наше Керівництво по догляду за літніми кішками