Створення житла
Створення житла

Створення житла

Чи є у вас усе необхідне для створення котячого житла?
Ми пропонуємо всього три кроки, які приведуть вас до створення чудового житла для кота.

Крок 1

Ваш будинок – це нова середа для кота, і йому потрібно відчувати себе у безпеці. Дуже важливим елементом меблів для кота є його ліжечко. У ньому він може не лише спати, але й заховатися та відпочити. Ліжечко має бути теплим, сухим та зручним. Його слід помістити у спокійній частині оселі та подалі від інших тварин та дітей. Пересвідчіться, що недалеко від ліжечка знаходиться піддон для котячого туалету, миска для їжі та миска для води. Кіт має знати, що всі ці предмети належать саме йому. Покажіть коту їх місцезнаходження та не переміщуйте їх, щоб кіт визначив для себе «вихідну позицію».

Крок 2

Створіть для кота безпечне житло, повне розваг. Ваш кіт буде насолоджуватись обстеженням різних куточків, із задоволенням буде підійматися на дивани та крісла, приділяти належну увагу іграшкам та дивитися з вікна, розширюючи свій кругозір без необхідності виходити з оселі. Придбайте чи зробіть самостійно кігтеточку для вашого маленького мандрівника (на кігтеточці слід передбачити жердини для лазання, отвори для дослідження та місце для відпочинку). Кігтеточки дозволяють котам реалізувати свій мисливський інстинкт. Кігтеточка дозволить котам не точити кігті на ваших меблях чи килимах. Також подумайте про іграшки, які будуть розважати вас та вашого кота. Гра дозволяє проводити час разом та посилити ваш із котом зв'язок. Ознайомтеся з нашими підказками щодо ігор з котом, наведеними у нашій підбірці ігор. Інтерактивні іграшки (наприклад, м'ячики та плюшеві іграшки) також скрасять самоту вашого кота, коли вас немає вдома.

Крок 3

Кота краще тримати в оселі протягом перших двох-трьох тижнів, поки він не звикне до нового оточення. Після цього, якщо ви вирішили дозволяти коту виходити на вулицю. переконайтеся, що йому були зроблені всі необхідні щеплення (це можна дізнатися у ветеринара), та поступово знайомте кота зі світом зовні. Якщо у вас є сад і ви живете у спокійному районі, чудовим рішенням будуть котячі дверцята, що закриваються, оскільки вони дозволяти коту самостійно виходити й повертатися. Однак переконайтеся, що ваш кіт має пізнавальний ярлик, де вказано вашу адресу та номер телефону ветеринара. Ми також рекомендуємо придбати котові нашийник зі стрічковим відбивачем, який дозволить водіям вчасно помічати вашого улюбленця уночі.

 • Іграшки своїми руками

  ​Ідеї захопливих ігор, що стимулюватимуть вашого кота

  Іграшки своїми руками

 • Питання та відповіді, а також поради щодо підтримання здоров'я кота

  ​Відповіді на ваші запитання

  Ви знайдете їх тут

 • Перевірка стану здоров'я

  Коротке керівництво з перевірки стану здоров'я кошеняти

  Детальніше