Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Purina Club Junior logo
Сірий кіт спить

Організація сну для кошеняти в першу ніч вдома

Читати 5 хв

Перша ніч кошеня в новому домі, ймовірно, одна з найбільших проблем, з якими вони коли-небудь стикалися. Ось кілька речей, які вам буде корисно знати, щоб допомогти кошеняті спати спокійно першу ніч у новому домі.

Прибуття нового кошеняти може бути нервовим і для власників, і для самого котика. Поки ми думаємо, у якій шафі найкраще зберігати котячу їжу та яку ветеринарну клініку вибрати, кошеня має цілий набір різноманітних проблем. Усюди є нові люди, з якими можна познайомитися, нові речі та запахи. Його новий дім зовсім не схожий на той, у якому воно жило до недавнього часу, і тут не видно мами, братів і сестер. Одним словом, все інакше і трохи страшно.

Потім, як тільки воно облаштується, настає ніч, і воно залишається спати зовсім одне в цьому новому, дивному будинку. Перша ніч кошеняти вдома може бути складною, але є багато речей, які власник може зробити, щоб допомогти маленькому клубочку шерсті швидко прижитися.

Чи сплять кошенята всю ніч?

Не завжди – зазвичай кошенята часто прокидаються вночі. Хоча це правда, що кошенята люблять дрімати і можуть спати до 18-20 годин на добу, це не завжди відбувається, коли люди сплять.
 

Кішки зазвичай активні на світанку та в сутінках. Додайте до цього незнайоме середовище, до якого нове кошеня має звикнути в перші кілька ночей, і вас чекає кілька довших ночей, ніж зазвичай.

Однак сон має важливе значення для розвитку вашого кошеняти, тому важливо дозволити йому спокійно відпочити під час дитинства, щоб переконатися, що воно росте здоровим і щасливим.

 

Де моє кошеня має спати?

Для того, щоб приспати кошеня, найгловніше це зробити умови для сну такими, що відповідають його потребам. Кошеня, коли захоче спати, буде шукати тепла і затишку. Це означає, що найкраще місце для сну кошеняти – це безпечне місце, захищене від протягів і достатньо тепле. Бажано мати кошеня поруч з вами перші кілька ночей. Знайдіть затишне місце біля свого ліжка і навіть можете обладнати місце вище від підлоги, якщо можливо. Кошенятам сподобається висота, там вони почуваються безпечніше.

Як облаштувати ліжко для кошеняти

Виберіть зручне ліжко для кошеняти з високими бортиками, щоб його іграшки були поруч. Не забудьте додати багато м’яких ковдр для чудового сну. Переконайтеся, що лоток для туалету, вода та миски з їжею знаходяться не надто далеко, якщо вони знадобляться вашому кошеняті вночі.
 

Кігтеточка поруч принесе вам додаткові очки у стосунках з новим котячим другом. Ваше кошеня зможе потягнутися та досхочу пошкрябатися, як тільки буде готове розпочати новий день. Яке блаженство!

 

Мені залишити світло увімкненим чи вимкненим?

Кішки бачать за дуже слабкого освітлення, тож цілком ймовірно, що навіть із вимкненим світлом вони зможуть легко пересуватися. Однак може знадобитися деякий час, перш ніж кошеня звикне до нового середовища, тому було б добре ввімкнути слабке нічне світло.

 

Чи варто дозволяти кошеняті спати в моєму ліжку?

Ви можете почекати деякий час, перш ніж ділитися ліжком з новим кошеням. Щоб привчити кошеня до лотка, потрібен час, тому, якщо ви хочете зберегти свої простирадла в ідеальному стані, краще придбати окреме ліжко для кошеняти. Коли воно дуже маленьке, йому може бути навіть важко вибратися з вашого ліжка, не завдавши собі шкоди. Крім того, ваше кошеня може надати перевагу власному простору, щоб розтягнутися, як йому заманеться.

Багато власників дозволяють котам спати в їхньому ліжку, але важливо надати вашому кошеняті власний простір для ночівлі.

 

Як привчити кошеня спати вночі

Грайте та займайтеся вправами

Виснажене кошеня швидше за все спатиме всю ніч. Заплануйте ігровий сеанс перед останнім денним сном кошеняти, щоб воно могло вичерпати всю зайву енергію перед сном.

Змініть час прийому їжі

Іноді навіть пізнє годування може допомогти, оскільки кошенята часто лягають спати, щоб дати травленню зробити свою роботу. Але пам’ятайте про кількість калорій, перш ніж вводити додатковий або збільшений прийом їжі.

Дайте знайомі предмети

Наявність чогось, що пахне знайомо, може стати величезним кроком до того, щоб кошеня спало ночами.
Притулки часто з радістю віддають улюблену ковдру кошеняти, коли ви його усиновляєте, щоб воно могло зберегти шматочок свого старого дому поруч, поки звикає до нового життя.

Приділіть кошеняті час і терпіння, і незабаром ваш новий шерстяний клубочок буде спокійно дрімати сам. Далі дізнайтеся більше з нашого простого посібника про звички котів спати.