Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Purina Club Junior logo
Рудий кіт лазить по дереву

Чипування кота

Читати 4 хв

Окрім великої кількості любові та уваги, ви захочете забезпечити своїй кішці найкращий захист, якщо вона загубиться або зникне. Мікрочипування кота даєте йому найкращі шанси бути знайденим і безпечно повернутись до вас, якщо він заблукає.

 

Чому мікрочип?

Існують різні причини, чому ваша кішка може зникнути. Вони можуть налякатися чогось і втекти, або, можливо, втратити орієнтацію чи відволіктися в новому середовищі, якщо, наприклад, ви щойно переїхали. Звичайно, ваш кіт може носити нашийник і ідентифікаційну бирку, але вони можуть бути втрачені або видалені, тоді як мікрочип завжди залишатиметься на місці.

Мікрочип для кота не тільки допоможе возз’єднати вас із втраченою домашньою твариною, але й буде у нагоді, якщо ви коли-небудь потрапите в суперечку з кимось щодо того, хто є законним власником тварини.

 

Що таке мікрочипування?

Мікрочипування кота - це проста і швидка процедура. Якщо вашу кішку знайдуть, ветеринар або притулок для тварин може просканувати вбудований мікрочип, щоб знайти ваші дані та дані вашої кішки в базі даних мікрочипів. Це справді дуже просто!

Як працює мікрочип?

Просто і безболісно

Після того, як ви обговорите зі своїм ветеринаром мікрочипування, він вставить під шкіру вашої кішки крихітний мікрочип — розміром приблизно з велике рисове зерно.

Процедура надзвичайно швидка і вважається відносно безболісною – кажуть, що відчуття схожі на відчуття людини, якій проколюють вуха. Щойно мікрочип встановлено, ось і все - ваша кішка ніколи не дізнається, що він там!

Котячий мікрочип має унікальний 15-значний код, який потім реєструється в національній базі даних разом із вашими даними, включаючи ваше ім’я, адресу та номер телефону екстреної допомоги. Тому пам’ятайте, що якщо ви пізніше переїдете або зміните свої контактні дані, ви повинні оновити свої записи, зв’язавшись з компанією, що займається виробництвом мікрочипів. Іноді за зміну ваших даних стягується адміністративна плата, але деякі постачальники можуть відмовитися від цієї комісії за першу зміну.

Якщо одного разу ваш пухнастий друг заблукав і його знайшов добрий незнайомець, усе, що йому потрібно зробити, це віддати його до притулку чи ветеринарної клініки, де ветеринар або наглядач за допомогою сканувального пристрою перевірить, чи є у вашого кота мікрочип. Це сканування є абсолютно нешкідливим, і, подібно до штрих-коду на товарі, ваш унікальний 15-значний код буде зображений разом із інформацією з бази даних мікрочипів, у якій зареєстровано вашу кішку. Після перевірки безпеки реєстратор мікрочипів розкриє ваші контактні дані ветеринару або наглядачу, і незабаром ви і ваш кіт возз’єднаєтеся.
 

Коли я повинен поставити своєму коту мікрочип?

Починаючи з віку 10-12 тижнів 

Залежно від породи та розміру більшість кішок можна чипувати у віці від 10-12 тижнів.

Таким чином, ви можете виявити, що кіт, якого ви взяли з притулку для тварин, уже має мікрочип, а деякі заводчики також організовують мікрочипування котів як частину своїх послуг новим власникам. Ваш заводчик, ветеринар або помічник ветеринарного лікаря можуть обговорити з вами різні варіанти, якщо ви плануєте чипувати кота.

Якщо ви їдете та берете свого кота з собою, існує підвищена ймовірність того, що він загубиться, тому перед виїздом доцільно поставити своєму коту мікрочип. А якщо ви їдете за кордон, це обов’язково!

Скільки коштує мікрочип кота?

Вартість мікрочипування котів залежить від того, коли це робиться та хто це робить. У більшості випадків є фіксована вартість встановлення імплантату без жодних поточних витрат. Деякі благодійні організації пропонують безкоштовне мікрочипування. Що стосується ціни, ми рекомендуємо вам проконсультуватися з вашим ветеринаром, заводчиком або притулком для порятунку щодо конкретних витрат.