Підготовлюємо дім для кошеняти

Підготовлюємо дім для кошеняти

Підготовлюємо дім для кошеняти

Підготовлюємо дім для кошеняти

Підготовлюємо дім для кошеняти

Підготовлюємо дім для кошеняти
07/31/2018

Підготовлюємо дім для кошеняти

Знайомство кошеняти з новою домівкою є захоплюючим моментом, однак він може стати стресовим, якщо Ви ретельно не підготуєтесь. У цій статті наведено декілька порад експертів щодо облаштування місця, де кошеня почуватиметься щасливим та в безпеці.

Створення безпечного середовища

Кошенята є допитливими від природи, але вони також можуть почувати себе незахищеними у незнайомому середовищі. Найпростіший спосіб допомогти кошеняті відчути себе у безпеці – це облаштувати одну або дві кімнаті, де на Вашу думку, кошеня буде проводити найбільше часу (наприклад, кухня або вітальня).

Цілком природньо, що Ваше кошення захоче десь сховатися і втекти ненадовго від усіх, тому Ви повинні забезпечити його будиночком чи звичайною картонною коробкою зі зручною ковдрою всередині. Розмістіть його в місці, де кошеня не зможуть потурбувати, і покладіть всередину декілька гранул корму, щоб кошеня відчуло себе в безпеці.

Відгородіть місця, де кошеня може повзати, застрягнути чи бути наляканим (під кухонним приладдям, за диваном тощо).

Щільно закрийте усі вікна та двері, щоб запобігти спробам ненавмисної втечі! Це також унеможливить випадки потрапляння кошеняти під двері, випадання його з вікна чи інших серйозних травмувань.

Важливо подбати про всі речі, які можуть бути цікавими кошеняті, однак також можуть і зашкодити йому (наприклад, ножиці чи інші маленькі гострі предмети). Зберігайте ці речі у безпечному місці, захищеному від кошеняти.

Також слід оглянути Ваші кімнатні рослини та інші речі, які потенційно можуть містити токсичні речовини. Допитливе кошеня може легко отруїтися, жуючи токсичні рослини або облизавши краплі небезпечної рідини для прибирання.

Створення безпечного середовища
Що Вам потрібно?

Що Вам потрібно?

Ваше кошеня, скоріш за все, вже буде знати як користуватися лотком, однак якщо він ще не вміє це робити, то навчити його буде відносно неважко. Переконайтеся в тому, що Ви маєте той самий тип наповнювача, з яким кошеня вже знайоме, та розмістіть його у спокійне та затишне місце.

Дуже важливо мати окремі мисочки для їжі і води. Їх не слід розташовувати біля лотку, адже їсти біля свого туалету – негігієнічно для Вашого кота!

Чудовою ідеєю є вже з дитинства привчати кошеня до розчісування та догляду. Вам слід мати декілька м’яких щіток, які підходять для шерсті кота, щоденно доглядати за шерстю кота та чистити йому зуби (із зубною пастою для кішок), що допоможе йому у подальшому не боятися перевірки вух, очей, рота, кігтів, хвоста тощо. Також це допоможе при відвідуванні ветеринара або коли коту доведеться робити уколи чи зрізати нігті.

Дряпка для кігтів ще одна річ, яка повинна бути в будинку. Коти полюбляють потягуватися та гострити свої нігті. Деякі з них люблять сидіти або спати на високих поверхнях, що допомагає їм відчувати себе в безпеці.

Вибір правильної іграшки

Іграшки у вигляді вудки є найкращими для кошенят та котів. Вони захищають Ваші руки та пальці від подряпань та дарують години неймовірних веселощів та вправ, які допоможуть Вашому кошеняті покращити навички полювання.

М’ячі є також корисними іграшками, що можуть навчити Вашого кота гратися. Також деякі кошенята полюблять гратися з паперовими кульками!

Пусті коробки теж забезпечують котеня нескінченними розвагами та можуть бути використані як його схованка під час ваших спільних ігор. Тільки будьте впененими, що кошеня зможе вибратися звідти.

Не привчайте Вашого кота гратися зі стрічкою чи мотузкою, оскільки кіт може проковтнути її, що спричинить серйозні проблеми кишечника, які вимагатимуть хірургічного втручання.

Крім того, всі іграшки мають бути більшими за розмір рота та достатньо міцними, щоб їх не можна було випадково проковтнути або подавитися ними.

Веселіться! Пізнавати кошеня та встановлювати з ним емоційний зв'язок є, ймовірно, найкращою частиною знайомства.

 

Поділитися з друзями

ShareEmailLinkedInFB