Догляд за цуценям

Догляд за цуценям

Догляд за цуценям

Догляд за цуценям

Догляд за цуценям

Догляд за цуценям
09/13/2018

Догляд за цуценям

Як соціалізувати цуценя

Коли ви привезете цуценя до себе додому це стане хвилюючим моментом для вас обох. Починаючи від вивчення нового оточення і до знайомства з іншими членами сім'ї та іншими домашніми тваринами, ваше цуценя тепер має цілий новий світ для дослідження.

Перше, що потрібно зробити, коли ви привезете його додому, - це показати йому його кошик, іграшки, миски для їжі та води. Після того, як він почуватиметься у комфорті на своєму новому місці в будинку, ви можете почати процес соціалізації вашого цуценяти.

Що означає соціалізація цуценяти?

Соціалізація цуценяти означає допомога їм у розвитку соціальних навичок, щоб вони були дружніми, спокійними і не боялись нових людей, домашніх тварин і оточуючого середовища. Правильно буде допомогти їм спочатку соціалізуватися в безпечному, вільному від стресу середовищі, де вони почуватимуться комфортно, перш ніж вести їх у будь-яке незнайоме занадто шумне місце.

Знайомство цуценяти з іншими членами сім'ї або гостями дому має вкрай важливе значення для соціалізації. Зменшуючи страх перед незнайомими людьми в ранньому віці, ви допоможете виростити більш доброзичливу дорослу собаку. При першому знайомстві цуценяти з новими людьми, утримуйте ошийник і тримайте його, щоб запобігти стрибку собаки. Дайте команду «сидіти» і допоможіть вашому цуценяті залишатися у сидячому положенні. Це допоможе вашому собаці залишитися спокійним.

Коли ви провели час знайомлячи ваше цуценя з різними людьми всередні будинку, візьміть його на прогулянку в безліч різних нових місць - таких, як торгові центри, парки та кафе, які можна відвідувати з собаками. Це допоможе вашому цуценяті звикнути до прогулянок і перебування в нових і цікавих місцях. Найголовніше, це навчити ваше цуценя не боятися незнайомих місць і людей.

Що означає соціалізація цуценяти?
Знайомство вашого цуценяти з іншими домашніми улюбленцями

Знайомство вашого цуценяти з іншими домашніми улюбленцями

Соціалізація цуценят також передбачає знайомство їх з іншими тваринами, але будьте обережними знайомлячи цуценя з іншими тваринами. При знайомстві вашого цуценяти із старшою собакою, доцільно, щоб обидва вони були на повідках. Це може допомогти запобігти їхнім стрибкам і означає, що ви матимите більше контролю, якщо будь-який з них виявить несподівану поведінку. Спочатку не залишайте їх на самоті.

Якщо ви знайомите цуценя з котом, розгляньте можливість зробити хвіртку у дверях, щоб кіт міг втекти. Це знайомство може зайняти деякий час, але трохи часу і терпіння, і скоро вони будуть щасливими в компанії один одного. Якщо ваше цуценя звикне до котів у ранньому віці, він навряд буде дуже хвилюватися побачивши навіть незнайомого кота на вулиці.

Соціалізація вашого цуценяти потребуватиме деякого часу і терпіння, але при належному догляді він буде впевнений в собі, буде добре поводитись і з задоволенням буде знаходитись у компанії інших людей і домашніх тварин.

Поділитися з друзями

ShareEmailLinkedInFB