Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Dog Chow лого
puppy walking outside on lead

Як навчити цуценя гуляти на повідку?

Читати 6 хв
Dog Chow лого
Dog Chow®

Навчити ваше цуценя гуляти на повідку – один з найважливіших аспектів його початкового виховання.

У цій статті ми з’ясуємо, чому цей навичок має таке важливе значення, що саме вам потрібно зробити, перш ніж приступити до тренування та як ефективно навчити цуценя гуляти на повідку.

 

Чому так важливо навчити цуценя гуляти на повідку?

Вправи

Вигулюючи цуценя на повідку, ви маєте можливість тренувати його та підтримувати його здоров’я під час дорослішання та зростання.

Ментальна стимуляція

Знайомство цуценяти з новим середовищем дуже важливе для його зростання та розвитку, а прогулянки на повідці необхідні для вивчення нових місць. Якщо ви думали над тим, з чого розпочати дресирування цуценяти, то ось відповідь. Сам акт тренування – уже чудова ментальна стимуляція для вашого собаки.

Подальше тренування

Прогулянки на повідку сприяють кращому сприйняттю інших вправ та команд, а також навчать ваше цуценя слухатися вас. Коли ваш домашній улюбленець опанує цей навичок, навчити його команд «сидіти» чи «місце» буде простіше.

 

Що вам потрібно зробити, перш ніж розпочати вигулювати цуценя на повідку?

Як правильно виховувати цуценя? Розпочніть з того, що придбайте все необхідне для тренувань. Отже, що вам знадобиться:

Нашийник чи спеціальна портупея

Обираючи ці аксесуари, переконайтеся, що вони підходять вашому цуценяті за розміром. Нашийник не має бути надто вільним, чи навпаки – надто тісним. Між шиєю цуценяти та нашийником має поміститися два ваших пальці.

Ласощі

Завжди майте їх під рукою, аби винагородити цуценя за гарну поведінку чи успішно виконану вправу.

Повідок

Він має бути досить довгим, аби вам зручно було ходити. Перевірте кріплення – повідок має надійно кріпитися до нашийника чи портупеї. Це потрібно для того, аби ваше цуценя було у безпеці. Сам повідок має провисати, щоб вашому цуценяті не довелося його постійно тягнути.

З чого розпочати дресирування цуценяти: покрокова інструкція

Важливо залишатися зібраним

Якщо все зробите правильно, ваш домашній улюбленець буде впевненим у собі й швидко звикне до прогулянок на повідку. Якщо вам вдалося досягти успіху у цій справі, ви – молодець! Ви навчили своє цуценя гуляти на повідку. Якщо ви господар собаки, котрий повільніше за інших вивчає щось нове, головне зберігати спокій.

У результаті, ваш домашній улюбленець навчиться ходити поряд з вами. Як і у людей, у собак різні характери, тому процес тренування у кожного з них проходитиме по-різному. Отже, саме час взяти повідок і піти насолоджуватися прогулянкою. Ви та ваше цуценя це заслужили!