Ваш улюбленець - наше натхнення.
Dog Chow лого
Маленькі породи собак
Чоловік дивиться на спаніеля

Великі породи собак для сім'ї

Читати 4 хв
Dog Chow лого
Dog Chow®

Поява собаки в родині – неабияка подія, і кожен член сім'ї чекає на неї з нетерпінням. Якщо ви вирішили зупинитися на великих породах собак для сім'ї, ця справа може здатися складною, але водночас і цікавою. Чи підходять великі породи собак для дітей? Як поводитиметься домашній улюбленець вдома, і яким буде сімейне життя з великим собакою, що бігає будинком?

Але не треба хвилюватися. Чимало великих собак – ідеальні компаньйони для родини, і кожен з них може стати членом вашої сім'ї. Питання полягає лише в тому, щоб вибрати улюбленця, здатного дотримуватися вашого ритму життя.

У цій статті ми розкажемо про те, якими мають бути великі сімейні собаки, які породи ідеально підходять для родини з дітьми та які переваги собаки великої породи в сім'ї. Але пам'ятайте, що кожна тварина – це особистість, тому вирішувати лише вам.

Риси, притаманні великим породам собак для сім'ї

Вибір домашнього улюбленця може здатися надважким завданням. Тварину повинні полюбити всі члени сім'ї, і він має розділяти ваш стиль життя. Як вибрати собаку, який стане найкращим другом для вашої родини?

Хоча різні породи собак добре поєднуються з різними типами сімей, існують певні риси, які можна знайти саме у великих сімейних собак. Якщо ви оберете домашнього улюбленця відповідно до цих характеристик, то зможете забезпечити мир і щастя в родині.

Терпіння. Сімейні собаки повинні мати терпіння, особливо якщо в будинку є діти. Малюки не завжди знають, як поводитися з домашніми тваринами, наприклад, вони бувають дуже енергійними – їм хочеться грати, коли ваш улюбленець потребує тиші та спокою. Тому важливо мати собаку, який уміє бути терплячим з дітьми. Але пам'ятайте, що діти також повинні знати, як поводитися з новим членом сім'ї.

Здібні до навчання. Найкращі великі сімейні собаки здібні до навчання. Це надзвичайно корисно, коли вам потрібно розробити певні правила, що може і що не може робити домашній улюбленець. Добре, якщо собака швидко зрозуміє, як усе працює у вашому будинку і почне дотримуватися вашого розпорядку дня.

Енергетика. Важливо знайти сімейного собаку, який перебуватиме на одній хвилі з усіма членами родини. Якщо у своїй сім'ї ви проводите вечори за домашнім переглядом фільмів, обирайте улюбленця, який не проти у цей час подрімати, не заважаючи вам. Якщо ж ви обожнюєте тривалі походи, то вибирайте собаку, що також отримуватиме задоволення від подібних заходів.

Породи, які найкраще підходять для родини

Ось деякі великі породи собак для дітей, на які ми радимо звернути увагу. Не соромтеся просити поради у заводчика або працівників притулку для отримання корисних рекомендацій з догляду та харчування.

Це лише деякі приклади порід (пам'ятаймо, що кожна тварина має свій характер).

Лабрадор. Вважається однією з найкращих сімейних собак. Цікаво, що це порода №1 у Великобританії. Лабрадори надзвичайно доброзичливі, розумні та взагалі неагресивні, тому є гарним вибором для сімей з маленькими дітьми.

Німецька вівчарка. Німецькі вівчарки надзвичайно лояльні та здібні до навчання. Ставши частиною сім'ї, такий собака вважатиме себе важливим членом родини, а ви зі свого боку не уявлятимете без нього свого життя. Німецька вівчарка любляча та врівноважена й дуже добре ладнає з дітьми. Завдяки своїй відданості з неї виростає чудовий собака-охоронець.

Бернський зенненхунд. Ці собаки з'явилися на швейцарських фермах і мають довгу густу шерсть. Вони спокійні та лагідні. З них виростають чудові товариші, тому що вони люблять свою сім'ю та завжди намагаються бути якомога ближче до рідних.

Ньюфаундленд. Ці собаки люблячі, довірливі та надзвичайно сильні духом. Їх часто називають «ніжними гігантами», і вони дуже розумні, а це означає, що їх легко дресирувати. Вони чудово підходять для сімей, зокрема для родин з дітьми.

Переваги вибору великих порід собак для сім'ї

Переваги появи домашнього улюбленця у вашому житті просто неможливо перерахувати. Він стане вірним компаньйоном і подарує вам більше любові, ніж ви можете собі уявити. Більшість дітей, які виростають з собакою, мають з ним сильний емоційний зв'язок і зберігають чудові спогади про дитинство.

Вибір собаки великої породи для вашої родини – гарне та важливе рішення. Такий домашній улюбленець добре пристосовується до сімейного побуту. Дотримуючись наших порад, ви зможете вибрати собаку, без якого ваша родина незабаром не зможе уявити своє життя.

Вибираємо сімейного собаку

При виборі домашнього улюбленця важливо, щоб кожен член сім'ї був згоден з таким рішенням. Нехай уся родина побачить собаку, перш ніж він потрапить до вашої оселі.

Через специфічні потреби в харчуванні собак великих порід, які спалюють енергію повільніше, ніж собаки маленьких порід, чудово, якщо ви годуватимете домашнього улюбленця кормом, спеціально створеним з урахуванням його розмірів та ваги.

Також важливо переконатися, що будинок є безпечним місцем для майбутнього члена сім'ї. Взявши тварину додому, ви повинні виділити час на те, щоб навчити дітей правильно поводитися з собакою та піклуватися про нього, а також розподілити обов'язки з догляду за домашнім улюбленцем між усіма членами родини. Важливо, щоб кожен член сім'ї брав участь у житті нового чотирилапого друга, оскільки він належить до всієї родини.